%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

1500 Bayan Takipçi

Sipariş Formu
Sipariş Detayları
  • 1500 Bayan Takipçi
  • %100 Bayan Takipçi
  • %100 Türk ve Gerçek Hesaplar
  • Güvenilir Hizmet
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 199.99₺

Türkiye’de Instagram kullanıcılarının artması takipçi satın alma işlemlerinin doğru orantılı olarak artış göstermesine sebep oldu. Bu durum ile birlikte sosyal medya yönetimi yapan kişiler hizmet verdikleri kurumların sosyal medya hesaplarında bulunan bayan takipçi miktarını arttırmaya yönelik paneller aracılığıyla bir miktar ücretler karşılığında bayan takipçi satın alma işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen bayan takipçi aktarımı profilinize herhangi bir şekilde zarar vermeden mükemmel bir etkileşim yakalamaya olanak sunmaktadır. Hesabın aldığı her ziyaretçi profilin takipçi kitlesini incelediğinde güven konusunda herhangi bir sorun yaşamayacak olup direkt olarak etkileşim ağınıza katılacaktır. Bu doğrultuda 1500 bayan takipçi başlangıç için yeterli bir miktar olup algoritmaya yakalanmadan profili büyütmek adına atacağınız en önemli adımlardan biridir.

1500 Bayan Takipçi

Takipçi Paketinin Özellikleri

Sistemimiz tarafından sizlere sunulmakta olan 1500 bayan takipçi paketinin içerisinde bulunan takipçiler çok az miktarlarda düşük göstermekle beraber satın olmuş olduğunuz miktar direkt olarak yoğun bir bayan kitlesiyle beraber hesabınıza yansıtılmaktadır. Bu konuda sağlayıcımızın sunmuş olduğu hizmet diğer panellere göre daha güvenilir olmaktadır. Hizmet verdiğimiz paketlerimizin açıklamalarında yazan kısımlar tamamen paketlerimizle uyumluluk içerisinde çalışmaktadır. Takipçi paketini satın aldıktan sonra aktarım konusunda hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızı sizlere bildirmemiz gerekiyor. Bu doğrultuda direkt olarak istediğiniz miktarda başlangıç paketinden satın alabilirsiniz.

Satın Alım Sonrası

1500 bayan takipçi satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra belirtilen süre içerisinde takipçi gönderimi hızlı bir şekilde başlatılacaktır. Müşteri temsilcimiz her konuda size yardımcı olacak olup takipçinin başlangıcı ve bitişi gibi durumlar direkt olarak sipariş verirken vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilmektedir. Bu doğrultuda sipariş işleminde vermiş olduğunuz kredi kartı veya banka kartınıza ait bilgiler kesinlikle saklanmamakta olup halihazırda sistemimiz 3d secure ile ödeme almaktadır. Bu sayede kart bilgileriniz hiçbir şekilde güvenlik tehdidi içerisine girmiyor. Bu paketimizi satın aldıktan sonra herhangi bir şekilde sorun olması durumunda menü kısmında bulunan whatsapp destek hattı aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve her türlü teknik desteği jet hızıyla müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.