%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

20.000 Bayan Takipçi

5/5 Toplam: 1018 Değerlendirme
Bu ürünümüz geçici süreliğine satın alıma kapalıdır.

Her instagram profilinin hangi sektöre hizmet ediyor olursa olsun belirli miktarda bayan takipçiye ihtiyacı bulunduğu gerçeği hiçbir şekilde değişmemektedir. Hâlbuki bayan takipçi ihtiyacı çok yüksek olsa bile bayan takipçi kasma konusunda insanların çektiği sıkıntılar ortadadır. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak ve kısa sürede bayan takipçi kasımına fayda sağlamak için bayan takipçi paketlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunduk. Bayan takipçi paketleri arasında üst düzey olarak görülen 20 bin bayan takipçi paketinin içerisinde bulunan tüm takipçiler organik ve gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Bu da ihtiyacınız olan etkileşimin en kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilmesine ve ekstra etkileşim satın alma ihtiyacınızın ortadan kaldırılmasına sebep olmaktadır.

20.000 Bayan Takipçi

20 Bin Takipçi Paketi Özellikleri

Her kullanıcıya hitap eden 20 bin bayan takipçi paketi özellik olarakta diğer paketlerden çok üstündür. Bu paketin içerisinde bulunan takipçiler gerek gönderim hızı gerekse etkileşim olarak sizi en iyi şekilde memnun edecek ve ödediğiniz ücretin karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayacaktır. Hesabınıza gelen yeni ziyaretçilerin profilinizin bot olarak görmesini engellemek amacıyla belirli fiyatlarla bayan takipçiler satın almanız gerekiyor. Bu takipçiler kesinlikle Türk hesaplardan oluşmakta olup içerisinde çok düşük miktarda bot barındırıyor. Bu bot hesaplarda oluşabilecek her türlü düşüş tarafımızca ivedi bir şekilde telafi edilmektedir.

Her ne şekil bir profil kullanıyorsanız kullanın özellikle içerisinde bayan takipçi yoğunluğu çok fazla olan hesaplar her türlü diğer takipçiler tarafından ilgi görmektedir. Bu paketin içerisinde bulunan takipçi sayısı da size ait olan hesabın organik olarak büyümesi konusunda en iyi desteği sunacaktır.

20 Bin Bayan Takipçi Paketi Nasıl Satın Alınır?

İnstagram kullanıcıları tarafından hızlı gelişme açısından en fazla tercih edilen paketlerden biri olan 20 bin bayan takipçi paketini satın almak için yapmanız gereken işlemler tahmin ettiğinizden daha kolaydır. Servislerimiz arasında 20 bin takipçi paketini bulduktan sonra satın alma sayfasına geçmeniz ve burada sizden istenen bilgileri “eksiksiz ve doğru” bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemlerin nasıl gerçekleştirileceğine dair bilgiler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce sistemimize herhangi bir şekilde üye olmanız gerekmediğini de bildirmek istiyoruz.

  1. 20 bin bayan takipçi satın almak için ilgili bölüme girdiğinizde karşınıza sipariş formu çıkacaktır.
  2. Bu formda özellikle kullanıcı adı kısmını eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu bölümde yapacağınız herhangi bir yanlışlık siparişinizin yanmasına sebep olabilir.
  3. Sistemimiz üyeliksiz olarak işlediği için telefon numarası ve eposta adresi kısmını sipariş takibi açısından doğru doldurmanız gerekmektedir. Yanlış vereceğiniz her bilgi siparişinizin gönderilme sürecinde takip etme olanağını maalesef ki size sunmayacaktır.
  4. Son olarak robot doğrulamasını da yaptıktan sonra satın alma adımına geçebilirsiniz.

Satın alma adımına geldiğinizde ise size iki farklı seçenek sunulacaktır. Bu iki seçenekte güvenliğiniz konusunda sizi hiçbir şekilde tehlikeye atmayacak ve yetkisiz girişleri önleyecektir. Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak online olarak ödeme yapmak istiyorsanız 3d ödeme seçeneğini seçerek kart bilgilerinizi girdikten sonra ödemenin tamamlanmasını beklemelisiniz. Bu yönde değil de havale yönünde tercihlerinizi kullanmak isterseniz havale ile ödeme seçeneğine tıklayarak ilgili hesap numaralarına ödemeyi geçtikten sonra canlı destek ya da whatsapp iletişim hattını kullanarak yetkililere bilgi vermelisiniz.

Tüm işlemleri eksiksiz olarak tamamladığınızda siparişiniz artık teslimat aşamasına geçecektir. Bu aşamada takipçileriniz olması gereken en iyi süre içerisinde tarafınıza teslim edilecek ve sorunsuz bir satın alım sürecini başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız.