%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

20.000 Türk Beğeni

5/5 Toplam: 897 Değerlendirme
20000
Teslimat Süresi: 0-120 Dakika
500 Tane Telafi
+1000 Hediye Toplam: 21000
Fiyat
449.99   TL

Her geçen gün artışta olan sosyal medya kullanımı bu platformda belirli kitlelere hitap etmek isteyen kişilerin hedefleri ile karşımıza çıkmaktadır. Hâl böyle olunca sosyal medyada olağanüstü bir şey yapmadıktan sonra belirli bir kitleye erişmenizin de zor olduğunu göz önünde bulundurursak beğeni sayısını hiçbir şekilde çaba sarfetmeden sadece belirli ücretler karşılığında arttırabilirsiniz. Bu sebeple biz de kullanıcıların belirli paylaşımlarında türk beğeni sayısını arttırma isteğini yerine getirmek için 20000 türk beğeni paketini satışa sunduk.

20.000 Türk Beğeni

Bu paketin içeriğinde bulunan beğeni hesapları tarafınıza satın alım işleminin ardından kısa süre içerisinde teslim edilmekte olup hiçbir şekilde bot hesap niteliği taşımamaktadır. Tamamıyla gerçek kişiler tarafından kullanılan hesaplar olmasından kaynaklı yeni takipçilerinizin gözünde yapay hesap konumunda bulunmanız engellenmektedir.

20000 Türk Beğeni Teslimat Süresi Ne Kadar?

İnstagram hizmetleri arasında profesyonel paketlerden biri olan 20000 türk beğeni paketi satın alım işlemi gerçekleştirildikten sonra anlık olarak tarafınıza gönderilmeye başlanmaktadır. Bunun yanı sıra sistemlerimizin yoğunluğuna göre tamamlanma süresi de bir hayli kısa tutuluyor. Her zaman müşteri güvenliğimizi üst seviyelerde tuttuğumuz için takipçilerin tamamını bir anda göndermiyor yavaş yavaş teslim ediyoruz. Bunun sebebi ne diye soracak olursanız takipçi sayısının düşük olduğu hesaplarda anlık yoğun beğeni aktarımı yapıldığında algoritma tarafından yapay etkileşim sebebiyle beğenilerin siliniyor olmasıdır.

20000 Türk Beğeni Paketinin Faydaları

Bu paket diğer yapay beğeni hizmetlerine göre olabildiğince faydalı olmayı ve sosyal medyada hedeflerinize erişmek için sizlere yardımcı olmayı hedefler. Bu durumda 20000 türk beğeni faydaları hakkında bilgi vermek gerekirse;

  1. Hesabınızı gönderilen etkileşimlerin oranı her daim yüksek olacak ve hesabınız dış görünüşte popüler bir hesap haline gelecektir.
  2. İnstagram tarafından kullanıcıların takip etmediği sayfaların gönderilerine erişmesi için yayına alınan “Keşfet” sayfasında kendinize yer bulabileceksiniz.
  3. Türk beğeniler sayesinde keşfete düştükten sonra hesabınızın gelişimi tamamen organik bir hal alacaktır.
  4. Paket anlık teslimat seçeneği ile çalıştığı için beğeni sayınızın anlık olarak yükselişe geçmesi sağlanacaktır.

20000 Türk Beğeni Miktarında Gönderim Sonrası Silinme Olur Mu?

Tam tamına 20000 adet türk beğeni satın aldığınızda tarafınıza gönderilen beğenilerde herhangi bir düşüş gözlemlenmeyecektir. Her ne kadar düşüşlerin olmayacağının garantisini veriyor olsak da olası düşüşlere engel olmak için gönderim esnasında satın aldığınız miktardan daha fazla bir gönderim yapıyoruz. Bu da gönderilen beğenilerin satın alınan miktarın altına düşmesini engelleyecektir. Nihayetinde herhangi bir düşüş sebebiyle mağdur olmayacaksınız.

2000 Türk Beğeni Satın Aldıktan Sonra Destek Alabilir Miyim?

Satın alım işleminin ardından teslimat aşamasında ya da satın alım öncesinde sorun yaşanması durumunda sitemizde sizlere sunduğumuz üç farklı iletişim olanağından dilediğiniz gibi faydalanabilir ve aynı zamanda kolayca yardım alabilirsiniz.

20000 Beğeni Paketi Nasıl Satın Alınır?

Sistemlerimiz tarafından sizlere sunulan beğeni paketlerini satın almak istediğinizde yapmanız gereken işlemler olabildiğince kolaydır. Türk Beğeni kategorisine girerek burada bulunan 20000 Beğeni Paketinin altındaki “Hemen Satın Al” butonuna tıklayın ve ardından aşağıda verilen adımları eksiksiz olarak uygulamaya başlayın.

  1. “Hemen Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra sizi satın alma sayfasına yönlendirecektir.
  2. Türk Beğeni hizmeti şifresiz beğeni olarak sunulduğu için tarafınızdan hesap şifresi istenmeyecektir.
  3. Hangi gönderiye beğeni gönderilecekse o gönderinin linkini ilgili yere girmelisiniz.
  4. Bunun ardından aktif olarak kullandığınız iletişim adreslerini girdikten sonra ödeme adımına geçebilirsiniz.
  5. Bu adımda size iki farklı ödeme seçeneği sunulacaktır. Online Ödeme ve Havale ödemesi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme konusunda herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Tüm dünya tarafından online hizmet veren platformlarda kullanılan 3d secure hizmeti yine burada tarafımızca kullanılmakta olup sizlerin hiçbir şekilde sorun ile karşı karşıya kalmamanızı sağlamaktadır.