%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

25.000 Hikaye İzlenme

5/5 Toplam: 822 Değerlendirme
25000
Teslimat Süresi: 0-120 Dakika İçinde Teslim
+2500 Hediye Toplam: 27500
Fiyat
99.99   TL

İnstagram kullanıcıları tarafından profile gönderilen her etkileşimin birbirinden önemli etkileri bulunmaktadır. Kullanıcıların merakla beklediği hikaye özelliği instagrama geldiğinden bu yana beğeniler ve takipçi sayısı kadar hikaye izlenme konusuna da önem verilmeye başlandı. Hâl böyle olunca organik yollarla hikaye izlenme kazanamayan profil sahipleri tarafımızca sunulan izlenme hizmetinden belirli ücretler karşılığında satın alıyor.

Bu hikaye izlenme hizmeti ile birlikte dilediğiniz miktarda izlenme satın alabiliyorsunuz. 25.000 hikaye izlenme hizmeti paylaştığınız hikayenin keşfete düşerek sizlere takipçi kazandırmasına bile yardımcı oluyor. Hiçbir şekilde sorun yaşamadan etkileşimlerinizi arttırabilir ve sosyal medyada fenomen olma yolunda adımlarınızı en iyi şekilde atabilirsiniz.

25.000 Hikaye İzlenme

25.000 Hikaye İzlenme Faydaları Nelerdir?

İnstagram’da paylaşmış olduğunuz hikayelerin izlenme sayılarını arttırmak özellikle gelecek dönemlerde takipçi sayınızın artmasına doğru orantılı olarak etki edecektir. Tarafımızca sizlere gönderilecek olan hikaye izlenmeleri profilinizde aktif olan tüm hikayelere gönderilmektedir. Bu sayede en fazla ilgi gören hikaye direkt olarak keşfet bölümünde yer alabiliyor. Bu servisin faydalarını detaylı bir şekilde anlatmak gerekirse;

  1. Hikaye izlenme servisi anlık olarak tarafınıza gönderilmeye başlanıyor.
  2. Takipçi sayısı ve etkileşim oranında artışlara sebep oluyor.
  3. Hesabınızın daha popüler bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.
  4. Etkileşim oranlarını arttırarak fenomen olma yolunda size destek veriyor.

25.000 Hikaye İzlenme Özellikleri Nelerdir?

Her servisimizde olduğu gibi hikaye izlenme servisinde de önemli özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler arasında anlık teslimat seçeneği birçok kullanıcının memnuniyetini dile getirmesinde destekleyici bir etkiye sahiptir. Satın almış olduğunuz hizmet tarafınıza anında gönderilmeye başlanıyor ve herhangi bir mağduriyetin ortaya çıkmaması için düşüşleri engellemek adına satın alım miktarından daha fazla izlenme sizlere gönderiliyor.

Hiçbir şekilde instagram profilinize ait bir şifre sizden talep edilmemektedir. Bu konuda kullanıcıların güvenliğinizi üst düzey seviyelerde tutmak için şifresiz teslimat avantajını sunuyoruz. Tabii ki bunların yanı sıra desteğe ihtiyacınız olduğunda sitemiz üzerinde bulunan whatsapp canlı destek ve site içi canlı destek hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

25.000 Hikaye İzlenme Güvenlik Açısından Sorun Teşkil Eder Mi?

Bu servis özellikle hiçbir konuda güvenlik açısından sizlere sorun teşkil etmeyecektir. Biz kullanıcıların güvenliğini her daim önplanda tuttuğumuz için kullanıcının herhangi bir sorun yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz. İzlenmelerin tamamı bir anda gönderilmediği için instagram algoritmasına yakalanmadan hesap kapatılma gibi bir sorunla karşılaşmanızı engelliyor.

25.000 Hikaye İzlenme Satın Almak Gerekli Mi?

İnstagram hikayeleriniz paylaştığınız andan itibaren yüksek etkileşim oranına maruz kalmıyorsa hesabınızın popülerlik derecesi muhakkak tahmin ettiğiniz seviyelere yaklaşmayacaktır. Bu sebeple uygun fiyatla tarafımızca yapılan satışları muhakkak tercih etmenizi öneriyoruz.

25.000 Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Hesabınızın değerini olabildiğince arttıracak olan 25.000 adet hikaye izlenme hizmetini satın almak için yapmanız gereken işlemler olabildiğince basittir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey sipariş esnasında sizden istenen bilgilerin doğru girilmesidir. Aksi halde yanlış girilen bilgiler siparişin teslimatı açısında aksamaları yol açmaktadır. Satın almak için;

  1. Hikaye İzlenme kategorisine girerek buradan “25.000 Hikaye İzlenme” paketinin altında bulunan “Hemen Satın Al” butonuna tıklayınız.
  2. Ardından karşınıza satın alma sayfası gelecek ve burada “Kullanıcı Adı, E – Posta Adresi ve Telefon Numarası” sizden talep edilecektir.
  3. Tüm bilgileri eksiksiz olarak girin ve kullanıcı adı konusunda olabildiğince dikkatli olun.
  4. Satın alım işlemini tamamlamak için sizlere sunulan Online Ödeme, Havale ve EFT seçeneklerinden birini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirin.