%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

30.000 Gerçek Takipçi

5/5 Toplam: 1018 Değerlendirme
Bu ürünümüz geçici süreliğine satın alıma kapalıdır.

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan İnstagram’da her insanın en önemli taleplerinden biri sürekli olarak takipçi sayılarında artış olması ve hitap ettiği kitlenin her adımda büyüme göstermesidir. Tabii ki bu işlemin gerçekleşmesi tahmin edildiği kadar kolay olmamakla birlikte kullanıcıların zaman konusunda problem yaşamasına sebebiyet veriyor. Tam olarak bu noktada gerçek takipçi satışı yapan sistemlerin size hem vakit konusunda kazandırıyor hem de takipçileri uygun fiyatlarla alma fırsatı veriyor. Hâl böyle olunca kullanıcılarda faydalandıkları servisleri üst düzey performanslı olarak kullanmaya devam edebiliyorlar.30.000 Gerçek Takipçi

30 Bin Takipçinin Faydaları

Her kullanıcı tarafından 30 bin gerçek takipçi satın almak fenomen olma ve satışlarda patlama yolunda büyük öneme sahiptir. Bu sebeple satın aldığınız takipçilerin hedeflerinizde size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Bir de bu paketin içerisinde yer alan tüm takipçiler %100 gerçek ve düşme ile karşılaşmadığı için aldığınız fayda da çok üst düzey olabiliyor. Kendinize koyduğunuz hedeflere ulaşmak için bu paket başlangıçta biraz yüksek ücretler sunsa da diğer paketlerimize göre daha yüksek etkiye sahiptir.

Bunların yanı sıra bu hesaplar tamamen etkileşim odaklıdır. Bir hesabın geleceğe dair umut ışığı yakması için etkileşim oranının gerçekten yüksek olması gerekiyor. Etkileşim oranı yüksek olduğunda daha fazla kitleye ulaşmak için instagram algoritması size parayla bile satın alamayacağınız hizmeti sunuyor. Paylaşmış olduğunuz ve yüksek etkileşim alan birbirinden güzel gönderileri keşfet bölümünde diğer kişilere sunarak organik takipçi ve daha yüksek etkileşim almanızı sağlıyor.

30 Bin Takipçi Paketi Güvenilir mi?

Satışını yaptığımız 30 bin takipçi paketi sizlere güvenlik konusunda herhangi bir problem yaşatmayacaktır. Bu problemi yaşatmamanın yanı sıra güvenliğiniz için alınan önlemler neticesinde panelimizden memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz. Bu doğrultuda satın alım işlemi gerçekleştirirken sizden hesabınıza ait herhangi bir bilgi talep edilmemektedir. Bu bilgi talep edilmediği için de şifreniz sadece sizde saklı kalıyor ve üçüncü kişiler ile paylaşılmadığı sürece koruma altında kalıyorsunuz.

Bunları bir kenara bıraktığımızda maddi olarak zarar görmemeniz için ödemelerinizi yaptığınız kartları güven altında tutmaya çalışıyoruz. Bu sebeple Türkiye ve dünyada fazlasıyla popüler olan 3d secure güvenlik doğrulamasını sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu algoritma ile birlikte kart bilgileriniz alt yapımızda saklanmıyor ve ödeme alındıktan sonra direkt kayboluyor.

30 Bin Takipçi Paketi Nasıl Satın Alınır?

Sistemimizden gelişiminiz için aşırı derecede önemli olan ve tamamen gerçek hesaplardan oluşan 30 bin takipçi paketini satın almak için yapmanız gereken tek şey satın alma sayfasına girerek sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmak olacaktır. Bu bilgiler sizden talep edilirken hesabınıza ait kullanıcı adını doğru girmeniz çok önemlidir. Aksi halde yanlış hesaplara yapılan gönderimlerden kesinlikle biz sorumlu değiliz.

Bu sebeple dikkatli olmakta fayda var desek doğru olur. Bunların yanı sıra sizden istenen mail ve telefon numarası bilgisini girmek siparişinizin durumunu sorgulamak için muhakkak gereklidir. Eğer ki aktif olarak kullanılmayan telefon numarası ve mail adresi girerseniz sipariş takibi yapamayacaksınız. Bu bilgileri yanlış girdiyseniz hızlı bir şekilde canlı destek hattımıza bağlanabilir ve güncellemelerin yapılmasını talep edebilirsiniz. Satın alma işlemlerini gerçekleştirmeden önce aklınıza takılan her türlü sorunun çözümü için 7 gün 24 saat aktif hizmet sunan canlı destek hattımızdan faydalanabilirsiniz. Burada sizlere hizmet vermek için çabalayan kişiler satın alma ve satın alma sonrası her adımda size en iyi desteği sunacaktır.