%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

50 Otomatik Beğeni

5/5 Toplam: 825 Değerlendirme
50
+5 Hediye Toplam: 55
Fiyat
1.99   TL

Instagram, farklı özellikleri ve yeni güncellemeleriyle her kullanıcının ciddi bir popülerlik potansiyeli yakalamasını sağlıyor. Yaygın kullanımıyla her paylaşıma yüksek etkileşim alabilme şansının bulunduğu Instagram’da sizde otomatik beğeni satın alarak, etkileşiminizi yükseltebilirsiniz. Profilinizdeki etkileşim oranını arttırmanıza ciddi katkı sağlayan paylaşım beğenilerini arttırma noktasında otomatik beğeni servislerinden sıklıkla faydalanılıyor.

Instagram profilinizde tamamen gerçek kullanıcılardan etkileşim alması da hesabınızın değeri açısından ayrıca önem taşır. Profilinizde tam 30 gün boyunca yapacağınız paylaşımlar için 50 otomatik beğeni paketinden yararlanabilirsiniz. Bu paket sayesinde hesabınızdaki etkileşimi arttırırken, ilgili ve diğer paylaşımlarınızı inceleyen kullanıcılara yönelik etkili bir imaj sağlayacaktır.

50 Otomatik Beğeni Almanın Faydası Nedir?

Etkileşimi yüksek olan Instagram hesapları kaliteli olarak değerlendirildiğinden, beğeni paketleri işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. Otomatik beğeni servisi üstelik sadece tek bir paylaşım için her seferinde tekrar tekrar beğeni satın almakla uğraşmanıza gerek bırakmayacaktır. 50 otomatik beğeni paketini kullanarak, hesabınızdaki tüm paylaşımlar için dengeli bir beğeni artışı sağlanabilir.

Instagram hesabının gerçekten sağlam adımlarla gelişim gerçekleştirebilmesi etkileşimin devamlılığıyla mümkün olacaktır. Sadece tek bir gönderi için çok fazla beğeni gelirken, diğer gönderilerde düşük/sınırlı kalan beğeniler hesabın gelişiminde dezavantaj oluşturacaktır. Eğer hesabınız henüz yeni gelişmekteyse 50 otomatik beğeni paketi, hesap gelişiminizin çok daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

50 Otomatik Beğeni

50 Otomatik Beğeni Paketindeki Hesaplar Gerçek Mi?

Instagram beğeni ve izlenme gibi servislerde bot hesap kullanımı çok yaygındır. Ancak organiktakipci.net olarak otomatik beğeni hizmetlerimizde asla bot hesap kullanımını tercih etmiyoruz. Bu tip hesaplar ile yapılacak beğeni artışlarının hesabınızın gelişimi için hiçbir katkı sağlamayacağının bilincindeyiz. Hatta bu tip bot hesaplarla otomatik beğeni gönderiminin hesabınıza olumsuz etkiler oluşturması da mümkün olacaktır. Hesabınızın kapanmasına kadar gidebilecek bir riski ortaya çıkartması vesilesiyle 50 otomatik beğeni paketimizde bot hesap bulunması söz konusu değildir.

Otomatik beğeni servisimizden yararlanmak istediğinizde satın alım sürecinden, satış sonrası kullanım sürecine kadar her aşamada yüksek güvenlik altyapısı ve müşteri memnuniyet ilkesiyle hizmet veriyoruz.

Otomatik Beğeni Paketlerinde Şifre İsteniyor Mu?

Her zaman maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteren bir firma olduğumuzdan, müşterilerimizin güvenliği birinci önceliğimizdir. Instagram destek servislerinde sıklıkla karşılaşabildiğiniz hesabınızın şifresini üçüncü şahıslar ile paylaşma zorunluluğu otomatik beğeni paketlerimizde asla söz konusu olmamaktadır. Paketlerimizi kullanmak için tek yapmanız gereken ilgili Instagram hesabının kullanıcı adını paylaşmak olacaktır.

50 Otomatik Beğeni Kurumsal Hesaplar İçinde Alınabilir Mi?

Otomatik beğeni, Türk takipçi ve izlenme gibi servislerimizden tüm Instagram hesapları faydalanabilir. Paketlerimizi kullanmak istediğinizde kesinlikle hesap niteliği kısıtlamaları gerçekleştirmiyoruz. Bireysel veya kurumsal Instagram hesabınızdaki paylaşımlarınızın beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız güvenle 50 otomatik beğeni paketimizi kullanabilirsiniz.

50 Otomatik Beğeni Paketini Nasıl Alabilirim?

Hesabınızdaki video ve fotoğraf paylaşımlarınızın beğeni sayısını arttıracak 50 otomatik beğeni paketini sayfamızdan güvenle satın alabilirsiniz. Otomatik beğeni paketimizi satın almak için sayfamızda bulunan;

  • Kullanıcı adı,
  • Email adresi,
  • Telefon numarası,

Bilgilerini girmeniz gerekiyor. Otomatik beğeni gönderilmesini istediğiniz fotoğraf sayısını da seçtikten sonra ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak kredi kartı, havale/EFT ve mobil ödeme kanallarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm dünyada online alışverişi daha güvenli hale getiren 3D Secure ile ödeme alımı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hesap şifrenizin yanı sıra kredi kartı gibi ödeme bilgilerinizin de güvenliğini en iyi şekilde sağlıyoruz. Otomatik beğeni paketlerimizi satın alırken veya satın aldıktan sonra her konuda müşteri ilişkileri departmanımız ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.