%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

500.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 786 Değerlendirme
500000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
399.99   TL

Instagram, aktif kullanım açısından dünyanın en popüler sosyal medya platformu haline geldi. Sürekli geliştirdiği yeni özellikleri ile kullanıcılarına daha zengin bir dünyanın kapılarını aralıyor. Güncellenen yapısı ve renkli dünyasıyla popülerliğini kaybetmekten çok her geçen gün daha da aktif biçimde kullanılmaya devam ediyor. Öyle ki kendi ünlülerin, fenomenlerini çıkartarak, global kapsamda tanınırlığa sahip olma fırsatını tüm kullanıcılarına sunuyor. Instagram’da fenomen olmak, ticari kazançlar elde etmek isteyen her kullanıcı hesap etkileşimini arttırmasını sağlayacak tüm yöntemleri deniyor.

Instagram’da hesabın ne kadar çok takipçi kitlesine sahip olduğu kadar gönderileri için aldığı etkileşim/geri dönüş oranları da fenomen yakıştırmasını kazanmak için çok önemlidir. Yani sadece profilde görünen sayıdan ibaret bir takipçi kitlesine sahip olmak yerine tüm gönderiler için görüntüleme, beğenme, yorum ve izlenme gibi etkileşimleri yüksek seviyede almak çok etkilidir. Instagram’ın IGTV özelliği ise tam olarak bu aktifliği sağlamaya yardımcı olur.

Daha zengin içerikler üretebilme şansı veren IGTV’de paylaşılacak her bir video için IGTV video izlenme hizmeti ile de güçlü bir destek sağlanabilir. Sizde IGTV videolarınızın popüler olmasını sağlamak ve yeni takipçiler kazanmak istiyorsanız 500.000 IGTV izlenme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

500.000 IGTV İzlenme Ne İşe Yarar?

Instagram’da IGTV video paylaşımları, takipçileriniz kadar takipçiniz olmayan diğer kullanıcılar ile olan etkileşiminizi arttırır. Profilinizde sadece fotoğraf paylaşımıyla sınırlı olacak etkileşiminizi IGTV videoları ile daha aktif hale getirebilirsiniz. IGTV video paylaşımlarınızda yakalayacağınız yüksek izlenme sayıları ile Instagram Keşfette çıkmasını sağlayabilirsiniz. Intagram Keşfet sayfasında çıkan IGTV videolarınız, takipçiniz olmayan kullanıcılarca da görülecek ve yeni gerçek takipçi kazanma şansınızı arttıracaktır.

IGTV videolarınız için kullanabileceğini 500.000 IGTV izlenme paketimiz ile videonuzun Keşfet sayfasında çıkmasını sağlayabilirsiniz. 500 bin gibi devasa bir izlenmeye sahip bir IGTV videosu mutlaka Keşfet sayfasında üst sıralarda kullanıcılara önerilecektir. Videonuzun başarılı ve kaliteli olmasıyla birlikte kullanıcılar hesabınızı ziyaret edecek ve hatta yeni takipçiniz olacaktır. Hesabınızın gelişimi ve popülerliği için Keşfette çıkmanın taşıdığı bu potansiyelden yararlanabilmek için IGTV izlenme paketi satın alabilirsiniz.

  • IGTV videolarınız Instagram Keşfette çıkar.
  • Videolarınız takipçiniz olmayan kişilerce de görüntülenerek, izlenmesi artar.
  • Yeni takipçi kazanma ve hesap etkileşimini arttırma ihtimaliniz artar.
  • Paylaşımlarınız ve hesaplarınız popüler olur.
  • IGTV izlenme ile birlikte Reels ve Hikaye izlenme ve gönderi görüntüleme, beğeni ve yorum kazanabilirsiniz.
  • Yeni Türk takipçilerle hesabınızdaki etkileşim grafiği yukarı yönde hareket eder.

500.000 IGTV İzlenme

IGTV İzlenme Almam Hesabıma Zarar Verir Mi?

IGTV izlenme hizmeti, Instagram profilleri açısından kesinlikle herhangi bir güvenlik riski teşkil etmez. IGTV videolarınız için izlenme alırken önemli nokta güvenilir sağlayıcılardan satın alınmanızdır. Hesap şifrenizi istemeyen, gerçek Instagram kullanıcılarından izlenme gönderen servislerden yapacağınız IGTV izlenme paketi satın alımlarınızın, hesabınız için olumsuz bir etkisi olmaz.

Organik Takipçi olarak Instagram hesabınızdaki IGTV videolarınıza izlenme hizmeti alma işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için gerekli tüm koşulları sağlıyoruz. 500.000 IGTV izlenme paketimizde izlenmeler yalnızca aktif ve organik Türk kullanıcıları aracılığıyla gönderilir. Herhangi bot hesap veya yazılım gibi hesabınız için hiçbir katkısı olmayacak, emeğinizi ve harcamalarınızı boşa çıkartacak, uygulamalardan kaçınıyoruz. Web sitemizde yapacağınız IGTV izlenme paketi alımlarınızın hesabınıza zarar vermesi gibi bir durum söz konusu değildir.

500.000 IGTV İzlenme Nasıl Alınır?

IGTV izlenme paketlerini, Organik Takipçi sistemimizden kolayca satın alabilirsiniz. 500.000 IGTV izlenme paketi sipariş sürecinde kesinlikle hesabınıza ait şifrenizi sizden talep etmiyoruz. 500 bin IGTV izlenme paketimizdeki “Hemen Satın Al” seçeneğiyle sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz.

500.000 IGTV İzlenme sipariş sayfasında izlenmeyi hangi IGTV videonuza almak istediğinizi belirtmeye dikkat etmelisiniz. İzlenme satın almak istediğiniz IGTV videosuna ait linki eksiksiz ve doğru olarak ilgili alana girmelisiniz. Daha sonra tüm sipariş sürecinde sizinle kolayca iletişim sağlayabilmemiz ve tabii ki sipariş takibi yapabilmeniz için sizden istenen telefon numarası ve e-mail numarası bilgilerinizi de doğru olarak girmelisiniz. Sipariş bilgilerini girdikten sonra sistemimizdeki ödeme yöntemlerinden herhangi birisini kullanarak, ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

“Kredi kartı-Banka kartı”, “Havale-EFT”, “Mobil ödeme” şeklindeki ödeme yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak, ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemini kredi kartı veya banka kartı kullanarak yapmanız durumunda 3D Secure güvenlik altyapısı sayesinde ödemeyi güvenle tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemini tamamlamanızdan en geç 1 saat sonra siparişiniz işleme alınarak, IGTV videonuz için izlenmeler gönderilir.

500.000 IGTV İzlenme Paketi Sipariş Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

IGTV videolarınız için web sitemizde yapacağınız tüm paket siparişlerinizi kolayca anlık olarak takip edebilirsiniz. Web sitemizin “Sipariş Takibi” sayfasından siparişinizin durumu hakkında anında bilgi alabilir ve sipariş takibi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş takibi sayfasında;

  • Siparişiniz için oluşturulan “Sipariş Kodu”,
  • Siparişte verdiğiniz e-posta veya cep telefonu numarası,

Bilgilerini girdikten sonra “Gönder” seçeneğine tıklayarak, siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bir sorun yaşamanız durumunda ise 7/24 web sitemizin sağ alt kısmındaki “Canlı Destek” kısmından veya “WhatsApp Canlı Destek Hattı” üzerinden ya da “İletişim” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak, bizimle iletişime geçerek, teknik destek alabilirsiniz.