%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

500 Bayan Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 500 Bayan Takipçi
  • %100 Bayan Takipçi
  • %100 Türk ve Gerçek Hesaplar
  • Güvenilir Hizmet
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 89.99₺

Günden güne popülerliğini arttıran sosyal medya hesaplarının ücretli olarak bayan takipçi satın alması kaçınılmaz bir durumdur. Bunun sebebi organik bayan takipçinin kolay yollarla edinilemeyeceği ve bu takipçilerin herhangi bir şekilde etkileşiminizin artışına yardımcı olmayacağıdır. Kısa süre içerisinde organik bayan takipçi sayısına sahip olmak isteyen hesap sahipleri belirli ücretler karşılığında ihtiyacı olduğu miktarda takipçiyi sistemimizden kolayca satın alabiliyor. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmet en iyi şekilde işleyerek müşterimizin sahip olduğu hesabın güvenliği de tehlikeye atılmıyor. Satmış olduğumuz takipçi paketleri az miktarlarda düşüşe sahip tamamen organik hesaplardan oluşmaktadır. Bu paketler tamamen ihtiyacı karşılamaya yönelik olup sosyal medyada etkileşim oranınızı fazlasıyla arttıracaktır.

500 Bayan Takipçi

500 Bayan Takipçi Paketinin Özellikleri

Bu paketimizin içeriğinde bulunan 500 adet bayan takipçi tamamen organik olup attığınız paylaşımlara beğeni yapmaktadır. Bu beğeniler sayesinde keşfete çıkma ve daha büyük kitlelere ulaşma imkanınız bulunuyor. Instagram’ın oluşturmuş olduğu yeni algoritma dolayısıyla anlık olarak büyük takipçi girişi olan hesaplara karşı bir ön yargı oluşmaktadır. Bu ön yargıyı kırmak ve hesabınızın spama düşmesini engellemek için sistem siparişleri belirli aralıklar ile teslim etmektedir. Aksi halde geçmişe göre daha hızlı takipçi girişi olan hesaplar algoritmaya yakalanarak engellenmektedir. Herhangi bir şekilde güven problemi yaşamadan düşüşün az olduğu organik bayan takipçi satın al olarak bilinen paketlerden kolayca faydalanabilirsiniz.

Teslimatta Hesap Güvenliğine Her Zaman Önem Veriyoruz

Organik bir şekilde hesaplarını bayan takipçi kitlesiyle büyütmek isteyen kişiler direkt olarak paketlerimizden herhangi birini sipariş verdiğinizde güvenliği önplana alarak tesliamatı başlatıyoruz. Bu doğrultuda sistemden sipariş geçerken sizden sadece instagram hesabınızın kullanıcı adını talep ediyor ve profilin açık olması durumunda takipçi gönderimini aktif hale getiriyoruz. Sonraki işlemlerinizde bilginiz olmadan ücret çekilmesini engellemek amacıyla sistem altyapımızda 3D Secure kullanarak kart bilgilerinizi de güvene aldık. Bu doğrultuda organik takipçi satışı adı altında hesaplarınızı ve kredi kartı bilgilerinizi tehlikeye atacak diğer sistemleri kullanmak yerine bu sistemden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Teslimat seçenekleri bizimle iletişim kurmanız halinde hızlandırılabilir olup ancak bu işlemin olması durumunda hesabınızın güvenliğini tehlikeye atacağınızı bilmenizi isteriz.