%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

500 Gerçek Takipçi

5/5 Toplam: 1022 Değerlendirme
500
Teslimat Süresi: 0-60 Dakika içinde
50 Tane Telafi
+50 Hediye Toplam: 550
Fiyat
54.99   TL

İnstagram kullanan birçok kişinin en fazla şikayet ettiği konulardan biri kısa süre içerisinde istediği organik takipçi seviyesine erişememesidir. Bu da her projenin başlangıcında birçok hayal kırıklığına sebep oluyor ve bazı projeleri başlamadan bitme tehlikesi ile karşı karşıya getiriyor. Ancak uzun uğraşlar vermeden çok kısa süre içerisinde belirli ücretler karşılığında tamamen organik olan takipçi sayılarına ulaşabiliyorsunuz. Bu da hizmetin her zaman kaliteli bir hale gelmesi için tarafımızca çalışmaların sürdürülmesi için devamlılık gereği duyuyor.

Sistemimizin işleyiş açısından kullanıcılarına sunduğu birçok ayrıcalık bulunuyor. Bu ayrıcalıklardan en önemlisi gerek takipçi satın alırken gerekse diğer hizmetlerden faydalanırken herhangi bir şekilde satın alım işlemleri için sitemize üye olmasına gerek olmamasıdır. Herhangi bir şekilde üye olmadan istediğiniz takipçi sayısını satın alabilirsiniz. Bu işlem 500 takipçi satışında da geçerlidir.

500 Gerçek Takipçi

500 Gerçek Takipçi Paketinin Faydaları

Sistemimiz tarafından uygun fiyatlarla satışa sunulan organik 500 takipçi paketi hem hesabınız için hem de profesyonel bir sosyal medya süreci için birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu sebeple paketimizin yararları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

  1. İnstagram’da 500 takipçi paketini satın aldığınızda hesabınızın takipçi sayısında yükselmeler olacak ve yeni gelen takipçiler hesabınızın güvenilirliği konusunda sorun yaşamayacaktır.
  2. Takipçi sayısının yükselmesi konusunda 500 takipçi paketi çok etkilidir. Para parayı çeker mantığında olduğu gibi her organik takipçi yeni bir organik takipçiyi beraberinde getirecektir.
  3. 500 gerçek takipçi paketi bot takipçilere göre hesabınızı daha aktif bir şekilde kullanmaya yöneltecektir. Bu sebeple satın aldığınız paketin kalitesi konusunda şüpheniz olmasın.

500 Gerçek Takipçi Paketi Özellikleri

Sistemimiz tarafından sizlere sunulan 500 takipçi hizmeti profesyonelce ve en uygun fiyatlarla karşınıza çıkarılıyor. Satın almış olduğunuz takipçiler tamamen organik olmakla beraber içerisinde bulundurduğu hesaplar gerçek takipçilerden oluşuyor. Bu da hesabınızda direkt olarak etkileşim sayısına da etki ediyor. 500 takipçi paketinin içerisinde bulunan takipçiler organik olduğu için yaptığınız paylaşımlara beğeni ve yorum hizmeti de veriyor. Bu sayede gönderilerinizin keşfete düşme ihtimali her zamankinden daha yüksek oluyor.

Bunların hepsini bir kenara bıraktığımızda satın alma işlemini gerçekleştirirken sistemimiz sizden hesabınıza ait herhangi bir şifre talep etmemektedir. Bu da sizin güvenliğinize birçok katkıyı beraberinde getiriyor. Sipariş esnasında sadece instagram kullanıcı adınızı ve iletişim adreslerinizi girerek ödeme adımına geçebiliyorsunuz. Bu konuda kesinlikle içiniz rahat olsun.

500 Gerçek Takipçi Paketi Güvenilir mi?

500 gerçek takipçi paketi mükemmel bir hizmeti beraberinde getirdiği için projelerinizde kullanmak amacıyla oluşturduğunuz instagram hesabının kapanmasına yol açmamaktadır. Her hizmet organik olarak hesabınıza gönderildiği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu takipçi sayısı sizin tarafınıza belirli periyotlar içerisinde gönderilmektedir. Bunun en önemli amacı da hesabınızın spama düşmemesi ve bu spam sebebiyle kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalmamasıdır. Bu konuda aldığımız önlemler sizin güvenliğiniz konusunda en iyi desteği sunacaktır.

500 Gerçek Takipçi Paketi Satın Aldıktan Sonra Destek Alabilir miyim?

Sistemimizde bulunan tüm paketlerde olduğu gibi bu paketin içerisinde de hem satın alım öncesinde hem de satın alım sonrasında teknik destek bulunmaktadır. Bu desteğin en önemli amacı müşterimizin kafasında bulunan soru işaretlerini gidermek ve bu soru işaretleri sebebiyle ortaya çıkacak sorunları ortadan kaldırmaktır.  Canlı destek sistemimize sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir şekilde canlı destek sistemimize ulaşamamanız durumunda whatsapp butonunu kullanarak direkt olarak telefon numarası aracılığıyla destek alabilirsiniz. Bu paket özellikle başlangıç seviyesi için çok etkili olduğu için aklınıza takılan soruların cevaplarını vermek için elimizden geldiğince çalışmaya devam ediyoruz.