%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

750 Otomatik Beğeni

5/5 Toplam: 822 Değerlendirme
750
+75 Hediye Toplam: 825
Fiyat
19.99   TL

Instagram’da bir hesabın değeri ve popülerliği, paylaşımlarına aldığı beğeniler ile belirlenir. Paylaşımlara gelen her bir beğeni, hesap için etkileşim sağlar ve daha fazla kullanıcıya ulaşma potansiyelini arttırır. Instagram gönderisi aldığı beğeni sayısı ölçüsünde daha fazla kullanıcı tarafından fark edilebilir ve Instagram Keşfet sayfasında kullanıcılara önerilir.

Böylelikle hem paylaşımlara gelen beğeni sayısının hem de hesaba gelen ziyaretçi ve tabii ki kazanılacak yeni takipçi sayısının artmasına yardımcı olur. Bu yüzden kullanıcılar yeni ve güncel içerikler paylaşmakla beraber bu paylaşımlarındaki beğeni sayısını arttırmak için otomatik beğeni servislerine yoğun bir talep gösteriyor. Instagram fotoğraf ve videolarına yapılan beğenilerin hesap için çok önemli olması yeni açılmış hesaplardan, fenomen hesaplarına kadar tüm Instagram hesapları için çok faydalı olur.

Instagram hesabınızdaki gönderilerinizin beğeni sayısının düşük olmasından veya istediğiniz zaman aralığında beklentiniz olan beğeni sayısına ulaşmamasından şikayetçi olabilirsiniz. İşte böyle bir durumda web sitemizde yer alan 750 otomatik beğeni paketimizi satın alarak, paylaşımlarınızın kısa sürede yüzlerce beğeni almasını sağlayabilirsiniz.

750 Otomatik Beğeni

Otomatik Beğeni Servisinin Farkı Nedir?

Sosyal medya hesaplarındaki tüm gönderilere yönelik olarak beğeni hizmetleri sunuluyor. Bu beğeni hizmetlerinde kullanıcılar, hesaplarında belirledikleri gönderileri için yüzlerce veya binlerce beğeni alabiliyor. Ancak bu beğeni servislerinde her bir paylaşım için tek tek hizmet alımının gerçekleştirilmesini gerektiriyor.

Otomatik beğeni hizmetleri ise tüm bu uğraşıyı ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar Instagram hesaplarında paylaştığı her bir yeni gönderiye otomatik olarak beğeni alabiliyor. Bu sayede tek tek tüm gönderiler için beğeni hizmeti almakla uğraşmadığı gibi tüm paylaşımları için beğeni sayısının çok dengeli olmasını sağlıyor. Organik Takipçi olarak hazırladığımız 750 otomatik beğeni hizmetimizden faydalanarak, tüm paylaşımlarınız için bu fırsattan ve kolaylıktan yararlanabilirsiniz.

750 Otomatik Beğeni Satın Aldığımda Nasıl Gönderiliyor?

Otomatik beğeni hizmeti, normal beğeni paketlerine göre daha farklı bir sistemde işlemektedir. Hesabınız için 750 otomatik beğeni almışsanız, bu beğeniler yapacağınız tüm yeni paylaşımlara gönderilir. Siparişiniz sırasında kaç yeni paylaşım için otomatik beğeni paketini satın aldığınızı belirtiyorsunuz. Böylelikle bu sayıdaki paylaşımlar için otomatik olarak beğeniler gönderilerek, dengeli bir gönderi beğeni grafiğinin yakalanması sağlanıyor.

750 Otomatik Beğeni Paketini Nasıl Alabilirim?

Instagram etkileşim değerlerinizi arttıracak otomatik beğeni paketleri servisimizde güvenli işlem ile satın alımlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde bulunan 750 otomatik beğeni paketinde bulunan “Hemen Satın Al” seçeneği ile ilgili sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sipariş sayfasında sizden talep edilen kullanıcı adı bilgisini doğru olarak girmeniz, beğenilerin otomatik olarak hatalı gönderilmemesi açısından çok önemlidir. Sipariş sürecinde veya sonrasında ise hesap şifre bilgisi gibi güvenlik riski oluşturabilecek hiçbir bilginizi sizden talep etmiyoruz. Şifresiz otomatik beğeni hizmetlerimizin sipariş aşamasında vermeniz gereken diğer bilgiler ise iletişim amaçlı olarak e-mail ve cep telefonu numarası bilgileri şeklindedir.

Bilgilerinizi eksiksiz olarak girmenizden sonra ödeme yöntemleri kısmından, sizin için en uygun olan ödeme yöntemini belirleyerek, ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödemesi tamamlanan siparişleriniz sistemimizde en geç 60 dakika içerisinde işleme alınır.

Otomatik Beğeniler Ne Kadar Sürede Gönderiliyor?

Otomatik beğeni servisinde yapılan yeni gönderi paylaşımları için beğeni gönderimi gerçekleştirildiğinden aynı anda kısa zaman dilimi içerisinde hepsinin gönderimi söz konusu değildir. Bu beğeni paketlerinde beğenilerin gönderimi 30 günlük periyotta yapılan günde 1 adet olacak şekilde tüm gönderiler için beğeniler gönderilir. Bu şekilde beğeni paketinden 30 günlük periyotta faydalanabilmenizi sağlayarak, çok daha yüksek bir etkileşim artışı elde edebilmenize yardımcı oluyoruz.

Otomatik Beğeni Hizmeti Hakkında Yetkiliyle Görüşebilir Miyim?

Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizde şeffaf ve güvenilir hizmet ilkesine bağlı kalacak şekilde hareket ediyoruz. Otomatik beğeni hizmetlerimiz çerçevesinde de haftanın 7 günü 24 saat her konuda teknik destek çözümleri sağlamaktayız. 750 otomatik beğeni paketimiz veya diğer paketlerimiz ile ilgili bilgi almak için web sitemizdeki Canlı Destek kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz 7/24 WhatsApp Canlı Destek hattımızdan veya web sitemizin iletişim sayfasındaki “İletişim Formu” aracılığıyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz daha genel sorular ile ilgili olarak anında web sitemizin Sık Sorulan Sorular sayfasındaki en çok sorulan sorulardan oluşturduğumuz soru listesini inceleyebilirsiniz.