%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 10.000 Kaydetme

5/5 Toplam: 612 Değerlendirme
10000
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
+1000 Hediye Toplam: 11000
Fiyat
49.99   TL

Instagram kaydetme özelliği, kullanıcılar açısından büyük kolaylık sağlıyor. Kaydetme özelliği, Instagram fenomenliğini arzulayanlar açısından da ciddi avantajlar oluşturuyor. Kullanıcılar beğendiği gönderileri basit şekilde kayıt altına alabiliyorken, hesap sahipleri ise bu işlemden güçlü etkileşim performansı elde edebiliyor. Böylelikle gönderilerinin daha fazla kullanıcıya ulaşmasını ve hesabının organik şekilde büyümesini sağlayabiliyor. Instagram’da kaydetme özelliğinin tüm fonksiyonlarıyla önemli avantajlar sağlıyor olması son dönemde kaydetme hizmetlerine olan ilgiyi de arttırıyor. Instagram kaydetme paketini satın alan kullanıcılar, profilindeki gönderilerin 5 haneli sayılarda kaydedilmesini çok kolay şekilde sağlayabiliyor.

Instagram Kaydetme Hizmeti Nedir?

Instagram kaydetme hizmetinde, kullanıcının profilindeki gönderi için toplu olarak kaydetme işlemi gerçekleştiriliyor. Instagram’da kaydetme hizmetinin kullanılması hesap gelişimi açısından çok önemli katkılar sağlıyor. Sitemizde yer alan 10.000 kaydetme özelliğiyle gönderinin kaydedilme sayısını kısa sürede on binler seviyesine çıkartabilmek mümkün oluyor. Böylelikle normal koşullarda çok uzun zamanlar beklenmesi gereken 10 bin kaydetmeye çok kısa sürede ve ek çaba sarf etmek zorunda kalmadan ulaşılabiliyor.

Instagram 10.000 Kaydetme

10.000 Kaydetme Paketi Hangi Gönderilere Alınabilir?

Instagram10.000 kaydetme paketini profilinizde yer alan tüm gönderileriniz için satın alabilirsiniz. Kaydetme paketini istisnasız olarak profildeki tüm fotoğraf ve video gönderileri için değerlendirebilirsiniz. Hatta IGTV ve REELS video gönderileriniz içinde kaydetme paketini kullanabilirsiniz.

10.000 Kaydetme Paketi Alırsam İzlenmemde Artar Mı?

Instagram gönderilerinin popülerliği aldığı etkileşim üzerinden belirlenir. Dolayısıyla profilinizde paylaştığınız herhangi bir gönderi ne kadar çok görüntülenme, beğeni, yorum ve izlenme alırsa popülerliği de o derece artar. Instagram’ın yeni özelliklerinden olan kaydetme özelliği de bu etkileşimi arttırmada diğer yöntemlere göre çok daha yüksek etkiye sahiptir. Bu nedenle 10.000 kaydetme paketi kullanıcılar arasında oldukça popüler hale geldi.

Instagram video, IGTV ve Reels videoları içinde kaydetme paketini kullanabilirsiniz. Ancak Instagram video gönderileri için kaydetme paketini satın aldığınızda izlenmeniz doğrudan artış göstermez. Yani 10 bin kaydetme aldığınızda izlenmenizde 10 bin artacağı anlamına gelmez. Instagram videolarınızın izlenmesini arttırmak istiyorsanız sitemizdeki Instagram video, Reels ve IGTV izlenme paketlerimizi ayrıca değerlendirmelisiniz.

Instagram Kaydetme Paketindeki Kaydetmeler Gerçek Mi?

Instagram profilinizde bulunan tüm gönderileriniz için değerlendirebileceğiniz 10.000 kaydetme paketimiz tamamen organiktir. 100% organik olan kaydetme paketimizdeki kullanıcılar, Instagram’ı aktif olarak kullanan ve yüksek etkileşim potansiyeline sahip olan Instagram hesaplarından oluşmaktadır. Paketimizin bu özelliğinin hesabınıza en önemli katkısı ise hesabınızın tamamen organik şekilde büyümesini sağlamasıdır.

10 bin kaydetme paketimizdeki gerçek kullanıcılar aynı zamanda da 100% Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Böylelikle Türk kullanıcıları ilgilendiren ve hedef kitlenizde bulunan kullanıcılara erişim imkanına sahip olabilirsiniz. Gönderilerinizin Türk kullanıcılar tarafından kaydedilmesi paylaşımınızın popülerliğiyle birlikte değerini de arttırır. 100% gerçek Türk hesaplardan gelen kaydetmeler, hesabınızın takipçi kitlesini de büyütmenizi sağlar. Dinamik ve spesifik takipçi artışı için ise sitemizdeki Instagram Türk takipçi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Instagram 10.000 Kaydetme Paketini Nasıl Alabilirim?

Kullanıcılarımız, sitemizde son derece pratik ve güvenli işlem olanaklarından yararlanabiliyor. Profilinizdeki gönderilerin kaydedilme grafiğinin düşük kalmasından şikayetçiyseniz hemen 100% organik 10.000 kaydetme paketimizi satın alabilirsiniz. Paketi satın almak için sitemizin “Instagram Kaydetme” kategorisini ziyaret etmelisiniz. Bu kategoride kaydetme paketleri içerisinden 10 bin kaydetme paketini satın almak için;

  • 000 kaydetme paketinin “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklamalısınız.
  • Kaydetme paketi sipariş formu ekranında ise kaydetme almasını istediğiniz Instagram gönderi linkinizi girmelisiniz.
  • Her konuda anlık iletişim için cep telefonu numaranızı veya e-posta adresinizi girmelisiniz.

İşlemlerini tamamlamalısınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Instagram 10.000 kaydetme paketi ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

Instagram 10.000 Kaydetme Paketinde Hangi Ödeme Yöntemleri Kullanılabiliyor?

Kullanıcılarımızın her işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmelerine yardımcı olacak altyapıyla faaliyet gösteriyoruz. Organik Takipçi olarak kullanıcılarımızın ödeme işlemlerini de güvenle yapabilmelerini sağlıyoruz. Sitemizde ödeme işlemleri için;

  • Yeni nesil ödeme altyapısı olan mobil ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Böylelikle Instagram hesabınıza aldığınız kaydetme paketinin ücretini, mobil faturanıza yansıtabilirsiniz.
  • 3D Secure güvenlik altyapısını kullandığımız online ödeme sistemiyle de ödeme yapabilirsiniz. Tüm banka kartları ve kredi kartları bu yöntemde kullanılabilir.
  • Ödemelerinizde banka havale ve EFT yöntemini de kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi banka mesai saatleri dışında yapmanız durumunda “ödeme onayı” ilk mesai saatiyle birlikte verilir(EFT işlemlerini FAST ile yapmanız durumunda ödemeniz anında onaylanır).

Şeklinde farklı ödeme yöntemlerinden sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.