%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 10.000 Otomatik Video İzlenme

5/5 Toplam: 716 Değerlendirme
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
10000
Fiyat
7.49   TL

Instagram, renkli ve interaktif özellikleriyle kullanıcılarının sosyal medya kullanım deneyimini heyecanlı tutmaya devam ediyor. Sürekli geliştirdiği yeni özellikleriyle daha farklı içerik üretim imkanı sağlayan Instagram’da kullanıcılar profillerinde fotoğraf dışında video paylaşımında da bulunabiliyor. Üstelik kullanıcıların Instagram video gönderilerinde daha uzun süre vakit geçirmesi, hesap etkileşimini arttırmada çok daha güçlü etki oluşturmasına neden oluyor. Hesabın büyümesi ve popülerliği açısından ciddi bir etki oluşturduğundan Instagram’da video paylaşımları trend hale geldi. Kullanıcılar Instagram profillerinde paylaştıkları videolarının izlenme sayısını arttırabilmek için ise son dönemlerde otomatik video izlenme hizmetlerine yoğun rağbet göstermeye başladı.

Instagram kullanıcıları arasında popüler hale gelen otomatik video izlenme hizmetleri sayesinde profilde bir video paylaşıldığı anda izlenme alması sağlanabiliyor. Paylaşıldığı anda etkileşim alan bir Instagram videosu da doğal olarak hesap için ciddi kazanımlar ve fırsatlar oluşturuyor. Her Instagram hesabı için getirdiği avantajlar dolayısıyla da günümüzde Instagram kullanıcıları tarafından otomatik video izlenme hizmetleri çok yoğun şekilde kullanılıyor. Organik Takipçi olarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına odaklı olarak hazırlamış olduğumuz 10.000 otomatik video izlenme paketiyle tüm yeni Instagram video gönderilerinizin binlerce izlenme etkileşimi almasını kolayca sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Instagram 10.000 Otomatik Video İzlenme Paketini Nasıl Alabilirim?

Instagram’ın IGTV, Reels ve Hikaye özelliklerinin yanı sıra profilde paylaştığınız video gönderileriniz içinde izlenme satın alabiliyorsunuz. Üstelik Organik Takipçi olarak 100% organik olarak sunduğumuz 10.000 otomatik video izlenme paketiyle klasik Instagram video izlenme paketlerinden farklı bir etki yakalayabiliyorsunuz. Instagram videolarınız için hazırladığımız 10 bin otomatik video izlenme paketini alabilmek için sitemizin otomatik video izlenme kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  • Otomatik video izlenme kategorisindeki 10 bin otomatik izlenme paketini seçebilirsiniz. Seçim işlemi için “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
  • Sipariş formunda sorunsuz izlenme gönderimi için “Instagram kullanıcı adı/profil linki”, “kaç video için oto izlenme almak istediğinizi” ve iletişim bilgilerinizi girmelisiniz.
  • Sipariş formunu doldurduktan sonra ödeme işlemini güvenli ve farklı ödeme kanallarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde 10.000 otomatik video izlenme paketi ödemelerinizde “Online Ödeme” haricinde “Banka Havale/EFT” ve “Mobil Ödeme” şeklinde farklı ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Instagram 10.000 Otomatik Video İzlenme

Instagram 10.000 Otomatik Video İzlenme Paketindeki İzlenmeler Ne Zaman Gönderilir?

Instagram videolarınız için özel olarak hazırlanmış olan bu 10.000 otomatik video izlenme paketindeki izlenmeler, standart video izlenmelerinden farklı şekilde gönderilir. Profilinizde hali hazırda paylaşılmış olan videolarınız yerine yeni yapacağınız video paylaşımlarınız için izlenme gönderiliyor. Bu yüzden diğer Instagram izlenme paketlerimizdeki gibi kısa süre içerisinde izlenmelerin tamamının gönderimi paket sistemi gereğince mümkün değildir.

Instagram 10 bin otomatik video izlenme paketini satın aldığınızda, 1 ay boyunca yeni Instagram videosu paylaştığınız anda gönderilmektedir. Siparişinizi oluştururken 1 aylık periyotta kaç video paylaşımınıza otomatik izlenme gönderilmesini istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Paketteki 10 bin izlenmeyi de belirlediğiniz sayıdaki video için eşit şekilde pay ediyoruz (Örn: 5 video için 2.000’er izlenme). 1 aylık periyotta bu videoları paylaştığınız anda sistemiz devreye girerek, anında izlenmeleri otomatik olarak göndermektedir.

10.000 Otomatik Video İzlenme Alırsam Keşfette Çıkar Mıyım?

Instagram hesabınızda yapacağınız tüm video paylaşımlarınızda değerlendirebileceğiniz 10.000 otomatik video izlenme paketimiz Keşfet etkilidir. Sistem gereğince video paylaşıldığı anda izlenme almasının getirdiği avantajlarının dışında Organik Takipçi kalitesinden de faydalanabilirsiniz. Zira tüm ücretli Instagram paketlerimizde olduğu gibi otomatik video izlenme paketlerimizde de 100% gerçek ve Türk Instagram hesaplarını kullanıyoruz.

Instagram profilinizde paylaştığınız yeni Instagram videosu için anında gelen izlenmeler, yüksek etkileşimi olan, değerli ve popüler Instagram hesaplarından gönderilmektedir. Değerli hesaplardan aldığı etkileşim ile de ilgili video gönderiniz Instagram Keşfet sayfasında çıkar. Böylelikle hem paylaşımınızın hem de hesabınızın popülerliğinin daha da büyümesini sağlayabilirsiniz.

10.000 Otomatik Video İzlenme Paketimin Durumunu Nereden Takip Edebilirim?

Sitemizden yapacağınız 10.000 otomatik video izlenme paketi alımlarınızda, paketinizin durumunu kolayca takip edebilirsiniz. Ödeme işlemini tamamlamanızla birlikte paketinizin hangi işlemde olduğunu, hangi videolar için ne kadar izlenme gönderildiği ve ne kadar izlenme kaldığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Paketinize ait bilgileri görüntüleyebilmek için organiktakipci.net sitemizdeki sipariş takibi sayfasını kullanabilirsiniz.