%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram’da Hızlı Çekim Nasıl Yapılır?

Her geçen gün gelişmeye devam eden sosyal medya platformlarının içinde ilk sıralarda yer alan Instagram’da takipçilerinize mükemmel paylaşımlar yapmak için özellikle farklı çekim modlarını denemeniz gerekmektedir. Her ne kadar bu tür içerikler için telefonunuza takacağınız işlevsel ekipmanlar olsa da platformun sizlere sunmuş olduğu bazı özellikler bu ekipmanları kullanışsız hale getiriyor.

Herhangi bir anı yakalamak için çektiğiniz videolara daha iyi bir görsellik katmak için yeni gelen güncelleme ile kullanıma sunulan hızlı çekim uygulaması olan Hyperlapse’yi deneyebilirsiniz. Bu mod birçok kullanıcı tarafından yoğun olarak kullanılırken video hızlı olsun ve göze güzel gelsin diyenler için mükemmel bir kullanış sunuyor.  Bu içeriğimizde uygulamanın nasıl kullanıldığına dair bilgileri sizlerle paylaşarak takipçilerinize daha güzel içerikler üretmeniz adına fikirler sunacağız.

Hyperlapse Uygulaması Nasıl İndirilir?

Hyperlapse uygulaması henüz sadece iOS cihazlarda kullanılmaktadır. Bu sebeple sadece ve sadece uygulamaya App Store aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Instagram’ın yeni özellik olarak sunduğu Hyperlapse uygulamasını aşağıda belirttiğimiz adımlar neticesinde indirebilirsiniz.

  1. iOS işletim sistemi olan cihazınızla App Store’a giriş yapın.
  2. Mağazada uygulama aramak için ara butonuna tıklayın.
  3. Arama kısmına “Hyperlapse from Instagram” yazın.
  4. Yuvarlak simgeli bir uygulama ekranınızda listelenecektir.
  5. Bu uygulamayı telefonunuza direkt olarak indirin.

Bir diğer seçenek olarak uygulamayı mağazada aramak yerine https://apps.apple.com/us/app/hyperlapse-from-instagram/id740146917 bu linke tıklayarak direkt olarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Hızlı Çekim Nasıl Yapılır?

Hyperlapse Uygulamasıyla Kaliteli Videolar Nasıl Çekilir?

Her ne kadar kullanımı kolay bir uygulama olsa da videoyu çekmeden önce bilmeniz gereken bazı öneriler bulunuyor. Bu öneriler sayesinde profilinizde paylaştığınız videolar adeta takipçilerinizi büyüleyecek ve kaliteli içerik sunmanızdan dolayı hem etkileşim sayınız hem de takipçi sayınız artışa geçecektir.

Hyperlapse İle İyi Bir İçerik Üretmek Karar Vermekle Başlar

Sosyal medya içerisinde her şey kaliteli içerik üretmekten geçiyor. Bu sebeple popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da kullanıcı kitlesine kaliteli içerik üretmeleri için farklı farklı avantajlar sunmaktadır. Hyperlapse bu uygulamalardan sadece biridir. Bu uygulamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kaliteli içeriğinizin başkahramanının ne olacağıdır.

Video Hızına Karar Verin

Hyperlapse uygulaması ile çekeceğiniz videonun hızı tam tamına 12 kata kadar artmaktadır. Tüm bunların yanı sıra uygulamanın titremeyi azaltıcı özelliği sayesinde büyük paralar vererek satın alacağınız gimble ve diğer ekipmanlardan kurtulacaksınız. Henüz ortaya yeni çıkmış bir teknoloji olarak titreme azaltma bu uygulama ile fazlasıyla mümkün oluyor.

Takipçilerinizle Paylaşın!

Instagram hızlı çekim uygulaması ile çektiğiniz videoyu ultra kalitede çektiğinizi düşünüyorsanız artık gerçekten takipçilerinizle paylaşmaya hazırsınız demektir. Takipçilerinizin beğeneceği içerikler etkileşim oranınızı arttırarak sizi daha fazla popüler hale getirecektir. Bu popülerlikle beraber Instagram’da fenomen olma adımlarını bir bir geçerek insanlar tarafından sevilen, kaliteli içerik üreticisi olarak bilinirsiniz.

Instagram Hızlı Çekim Yapma Özelliği Nerelerde Kullanılır?

Instagram hızlı çekim yapma özelliği genel olarak e – ticaret amaçlı açılan profillerde ürünlerin daha iyi sunulması ve takipçilere daha iyi tanıtılması için kullanılmaktadır. Tabii ki bununla da sınırlı kalmayarak takipçinin içerik görselliğine önem verdiği durumlarda onları mutlu etmeye yetiyor. Hemen uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleriniz için daha profesyonel çekimler yapabilir ve bu çekimlerle birlikte takipçi kitlenizin olabildiğince artmasını sağlayabilirsiniz. Henüz sadece iOS cihazlarda bulunuyor olsa da önümüzdeki günlerde Android cihazlara da gelmesi bekleniyor. Apple kullanıcıları telefonuna mağaza dışında herhangi bir yerden uygulama indiremediği için bu uygulamayı sadece mağazadan indirmek zorundadır.