%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Twitter 100 Takipçi

5/5 Toplam: 601 Değerlendirme
100
Teslimat Süresi: 0-10 Dakika içinde
30 Gün
+10 Hediye Toplam: 110
Fiyat
24.99   TL

Dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan Twitter, sosyal mecralar arasında en etkili ve en güçlüsü olarak ortaya çıkıyor. Mevcut potansiyeli ve küresel kapsamda oluşturduğu yapısı itibariyle herkesin geniş kitlelere hitap edebilme kolaylığından faydalanabilmesini sağlıyor. Twitter, günümüzün en stabil şekilde geniş kesimlere erişim sağlama aracı olarak kullanımı gerçekleştiriliyor. Her kullanıcının “tweet” ile her konuya ilişkin sosyal medya gündemine yön verebilme potansiyeline dahi sahip olabildiği bir platformdur. Böyle bir platformda yer alan her kullanıcının söz konusu fırsatları değerlendirebilmesi için mutlaka Twitter takipçi sayısının yüksek olması gerekir. Twitter’de ilgi çekici ve gündem etiketleri ile atılan tweetler ile Twitter kullanıcılarını profile çekmek mümkündür. Ancak bunun çok uzun zaman ve yoğun efor gerektiriyor olması alternatif kanallara eğiliminde yüksek olmasına neden oluyor.

Son yıllarda Twitter kullanıcıları arasında Twitter takipçi hizmetleri oldukça popüler hale geldi. Her kullanıcı toplu olarak Twitter profilleri için takipçi satın alarak, hem kolay hem de hızla yüksek takipçi sayılarına ulaşabiliyor. Böylelikler tweetlerini çok daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor. Üstelik Twitter profili hem daha değerli hem de daha yüksek etkileşim gücüne sahip olabiliyor. Twitter’de yer alıyor ve takipçi sayınızdan memnun değilseniz, sizde hemen herhangi bir koşul olmadan bundan yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizdeki 100 Twitter takipçi paketini satın almaktır.

Twitter Takipçi Paketinin Özellikleri Nelerdir?

Twitter’da attığınız her tweet, daha fazla kişiye ulaşsın istiyorsanız, takipçinizin yüksek olması gerekir. Çünkü Twitter algoritmasına göre bir tweet veya “hashtag(etiket)” ne kadar çok etkileşim alırsa o kadar popüler kabul edilir. Böylelikle Twitter Gündem sayfasındaki etiketler arasında daha üst sıralarda kendisine yer bulur. Dolayısıyla 100 Twitter takipçi satın alarak, sadece takipçi sayınızı arttırmakla kalmayarak, attığınız her bir tweet’in daha değerli olmasını sağlarsınız.

Twitter hesabınızdaki takipçileriniz tweetlerinizin trendler arasındaki yer almasını ve popülerliğinizi arttırmasının dışında ticari gelir elde edebilmenize de yardımcı olur. 100 Twitter takipçi paketi satın aldığınızda takipçi sayınız hızlı bir yükseliş gerçekleştirir. Böylelikle Twitter profilinizi ziyaret eden kullanıcılar nezdinde iyi ve kaliteli bir izlenim oluşturabilirsiniz. Ayrıca Organik Takipçi olarak Twitter takipçi paketimizde gönderimleri profil dinamiğiniz uygun olarak takipçiler üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu sayede attığınız yeni tweetleriniz içinde yeni “retweet”, paylaş ve Twitter beğeni gibi etkileşimler yakalama şansınız artıyor.

Twitter 100 Takipçi

Twitter 100 Takipçi Paketi Nasıl Alınır?

Twitter profilinizdeki takipçi sayısını arttırmak istiyorsanız, sizde hemen sitemizdeki 100 Twitter takipçi paketini satın alabilirsiniz. Kaliteli ve dinamik hesaplardan oluşan Twitter takipçi paketimizi satın almak için Twitter takipçi kategorimizdeki 100 takipçi ürününe ulaşmalısınız. Pakette yer alan “Hemen Satın Al” seçeneği ile sipariş ekranına ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız sipariş ekranında;

  • Twitter kullanıcı adı veya Twitter profil linki,
  • E-posta adresi,
  • Cep telefonu numarası,

Bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak girmeniz çok önemlidir. Bu aşamada bilgileri hatalı girmeniz, siparişinizin onaylanmasının ardından yapacağımız takipçi gönderim sürecinin olumsuz etkilenmesine neden olur.

Twitter 100 Takipçi Paketinde Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Twitter profilinizin yükselişine ivme kazandıracak 100 Twitter takipçi paketinde, kullanıcılarımız için Organik Takipçi olarak geniş ödeme kanalları sunuyoruz. Kullanıcılarımızın genel olarak kullandıkları farklı ödeme kanalları içerisinden kendisine en uygun olan ile ödemesini hem daha kolay hem de güvenli yapabilmesine yardımcı oluyoruz. Twitter 100 takipçi paketimizde, sitemizdeki diğer tüm hizmetlerimizde kullanabildiğiniz;

  • Banka havale/EFT,
  • Kredi kartı/banka kartı,
  • Mobil ödeme,

Şeklinde 3 farklı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Online ödeme kanalında yani kart ile yapacağınız ödemelerini kart ve kimlik bilgilerinizin güvenliği için 3D Secure altyapısıyla almaktayız. Twitter takipçi paketimizi havale/EFT yöntemiyle yapacağınız zaman ise anlaşmalı olduğumuz bankalara ilişkin hesap bilgilerimizi ise sitemizdeki banka bilgileri ekranından görüntüleyebilirsiniz.

Twitter Takipçi Paketi Siparişimin Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?

Organik Takipçi olarak, kullanıcılarımızın sitemizde gerçekleştirdikleri tüm siparişlerinde hızlı hizmet almalarına hassasiyet gösteriyoruz. Yaptığınız ödemeleriniz en geç 60 dakika içerisinde onaylanarak, aldığınız takipçilerin gönderimini en kısa süre içerisinde tamamlamaktayız. İnternet sitemizde bulunan sipariş takibi sayfasından da Twitter 100 takipçi paketi siparişinizin anlık akıbeti ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Sipariş takibi için yalnızca sipariş numaranız ve bizimle paylaştığınız iletişim bilgileriniz güvenli sorgulama için yeterlidir.