%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 1.000.000 İzlenme

5/5 Toplam: 779 Değerlendirme
1000000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+100000 Hediye Toplam: 1100000
Fiyat
18999   TL

Dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan Youtube, “fenomen” kavramı hayatımıza sokan en büyük oluşumlardan birisidir. Geçmişten beri kullanıcıların paylaşım olanağıyla birlikte büyüyen ve sınırsız hale gelen içerik çeşitliliğiyle son derece geniş ve renkli bir dünya sunuyor. Günümüzde müzikten, eğitime kadar pek çok farklı alanda video içeriklerine kolayca ulaşılabilen Youtube’de diğer platformlara farklı olarak içerikler kullanıcılar tarafından oluşturuluyor. Herkes Youtube kanalı açarak, burada video yayınlayabiliyor. Yayınladığı videolar ile de kullanıcıların dikkatini çekerek, kanalının kitlesini büyütebiliyor. Youtube’nin bu potansiyelinin beraberinde getirdiği ciddi rekabet ortamı ise son dönemde Youtube izlenme hizmetlerine olan ilgiyi arttırıyor.

Yeni açılan ve abone sayısı düşük olan Youtube kanallarından, Youtube’nin en popüler ve en fenomen kanalları tarafından bile izlenme hizmetleri yoğun şekilde kullanılıyor. Kanal sahipleri, toplu Youtube izlenme satın alarak, kısa sürede izlenme istatistiğinde yukarı yönlü hareket oluşturabiliyor. Sosyal medya için en temel hususlardan birisi olan etkileşim açısından Youtube kanallarına ciddi bir katkı sağlaması da izlenme hizmetlerine olan ilgiyi arttırıyor. Milyon barajını aşan izlenmesiyle popüler olan bir Youtube kanalına sahip olmak isteyen herkes için Youtube 1.000.000 izlenme paketi sunuyoruz.

Youtube 1 Milyon İzlenme Paketini Alırsam Videolarımın Görünürlüğü Artar Mı?

Sosyal medya platformlarında abone/takipçi olgusu kadar hesabın aldığı etkileşimde popülerliği yakalayabilmek açısından çok önemlidir. Yani Youtube kanalınızın abone sayısı yüz binler seviyesinde olmasına rağmen aldığınız izlenme istatistiksel olarak düşük olabilir. Böyle bir durum hesabınızın gerçek popülerliği sağlayamadığını gösterir. Etkileşimdeki bu sorunu çözmek içinse tüm Youtube kanal sahiplerinin de yaptığı gibi ücretli toplu izlenme hizmeti alabilirsiniz.

Kanalınızda ne kadar abone olduğu fark etmeksizin sitemizdeki 1.000.000 izlenme paketini satın aldığınızda kanal etkileşiminizde ciddi bir etki elde edersiniz. 1 milyon gibi devasa izlenme grafiği kanalınızın tanırlılığını arttırır. Ayrıca aldığı izlenme milyon barajını aştığından videolarınız Youtube algoritmasına göre popüler ve kaliteli olarak değerlendirilir. Dolayısıyla hem Youtube aramalarında üst sıralarda çıkmaya başlarsınız hem de Youtube öneriler sayfasında çıkmaya başlarsınız.

YouTube 1.000.000 İzlenme

Youtube 1 Milyon İzlenme Alırsam Kanalım Zarar Görür Mü?

Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizde kaliteden ödün vermiyoruz. Paketlerimizi satın alan kullanıcılarımızın, Youtube kanalları için gerçek yükseliş etkisini elde etmeleri güvencesini veriyoruz. Bu çerçevede 1.000.000 izlenme paketindeki izlenmeleri Youtube algoritmasına ve kullanıcı sözleşmesine uygun olacak şekilde gönderiyoruz. Youtube hizmet politikasını ihlal etmiyor olmanız ve aldığınız normal izlenmelerden farksız olduğundan kanalınız için hiçbir risk taşımamaktadır.

Youtube 1 Milyon İzlenme Aldığımda Abone Sayımda 1 Milyon Olur Mu?

Youtube 1.000.000 izlenme paketindeki izlenmeler hali hazırda takipçiniz olmayan kullanıcılar üzerinden gönderilir. Ancak bu 1 milyon izlenmenin her birinin kanalınızın abonesi olacağı anlamına gelmemektedir. Yani 1 milyon izlenme alarak, izlenmenizle birlikte abone sayınızın da 1 milyon artmasını sağlayamazsınız.

Youtube kanalınızın abone sayısını da arttırmak istiyorsanız, Youtube için hazırladığımız abone paketlerini kullanmanız gerekiyor. Sitemizde yer alan Youtube Abone kategorisindeki 250 abone ile 5000 abone arasında değişen paketlerimizden sizin için en uygun olanı satın alarak, abone sayınızı da arttırabilirsiniz.

Youtube 1.000.000 İzlenme Paketindeki İzlenmeler Nasıl Gönderiliyor?

Kanalınızdaki video içeriklerinizin izlenmesini kısa sürede 1 milyon sınırına ulaştıran Youtube 1.000.000 izlenme paketini sitemizden şifresiz ve kolayca satın alabilirsiniz. Paketi satın almak için Youtube izlenme kategorisindeki “1 milyon Youtube izlenme” paketinin “Hemen Satın Al” kısmına tıklamalısınız. Böylelikle 1 milyon izlenme paketinin sipariş ekranına ulaşabilirsiniz. Sipariş ekranında mutlaka;

  • İzlenmelerin gönderilmesini istediğiniz Youtube video linkinizi,
  • İletişim bilgilerinizi,

Hatasız ve eksiksiz olarak girmelisiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

Youtube İzlenme Paketi İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Organik Takipçi olarak kullanıcılarımıza hizmetlerimizden kolay ve güvenli bir şekilde yararlanabilecekleri altyapıda çalışma gerçekleştiriyoruz. Kullanıcılarımızın sitemizde bulunan tüm ürünlerin satın alım işlemlerini hem güvenli hem de en uygun olan şekilde yapabilecekleri alternatifli ödeme kanalları sunuyoruz. Sitemizde ödeme işlemlerini;

  • Online ödeme,
  • Banka Havale/EFT,
  • Mobil Ödeme(paket ücretini mobil faturanıza yansıtabilirsiniz),

Ödeme yöntemlerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemleri ve diğer konularla ilgili teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız ise iletişim kanallarımızdan yardım alabilirsiniz. Tüm iletişim kanallarımızı 7/24 kesintisiz kullanabilirsiniz.