%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 20.000 Beğeni

5/5 Toplam: 237 Değerlendirme
20000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+2000 Hediye Toplam: 22000
Fiyat
489.99   TL

Dünyanın her yerinde, günün her anında aktif olarak kullanılan Youtube, her an milyonlarca videonun paylaşıldığı aktifliğe sahiptir. Sürekli yeni içeriklerin yayınlanmasıyla birlikte de kullanıcılara zengin bir içerik sunuyor. Kullanıcıların kendi kanallarını yaratarak, burada yayınladığı videoların alacağı izlenmeden gelir elde edebilmeleri de mümkün oluyor. Ayrıca aktif kullanımıyla beraber internet fenomeni olabilme potansiyelini de her kullanıcı için gerçek olmasını sağlıyor. Bu denli aktif kullanılan ve önemli potansiyeller taşıyan Youtube’yi değerlendirmek isteyenler için son dönemde ücretli hizmetlerde dikkat çekiyor.

Youtube Like Hizmeti Nedir?

Youtube’de etkileşim odağında sunulan ücretli paketler kullanıcılara, etkileşimlerini hızlı ve kolay arttırabilme, daha fazla kullanıcıya erişebilme gibi önemli kazanımlar getiriyor. Bu konuda en etkili olan hizmetlerin başında da Youtube like paketleri geliyor. Youtube videolarının beğeni sayısını hızlı ve kolay bir şekilde arttırabilmeye yardımcı olan Youtube like paketleri, son dönemde kullanıcılar arasında da hayli popüler hale geldi.

Kanalda yayınlanan videoların beğeni sayısının normal koşullarda çok uzun sürelerde ulaşabileceği veya ulaşması olanaksız olan sayılara anında ve kolayca ulaşabilmeyi sağlayan bir hizmettir. Youtube like paketleri sayesinde videoların etkileşimi artarak, daha kısa sürede trendler arasındaki yerini alıyor ve daha fazla Youtube abone ve etkileşim kazandırıyor. Sizde kanalınızda hem organik olacak hem de hızlı ve kolay olacak bir gelişim için Organik Takipçi olarak hazırladığımız Youtube 20.000 Like paketini satın alabilirsiniz.

Youtube 20.000 Beğeni

Youtube 20.000 Like Paketini Hangi Kanallar Almalı?

Günümüzde pek çok kişi Youtube like veya diğer Youtube hizmetlerinin daha çok yeni Youtube kanallarına yönelik sunulduğunu düşünüyor. Yeni Youtube kanallarının abone kitlesinin düşük seviyede olması bu tip hizmetlere olan ihtiyacını arttırıyor. Ancak çok geniş kitlelere hitap eden ve aboneleri yüz binlerle ifade edilen fenomen Youtube kanalları açısından da Youtube like paketlerinin önemli getirileri ve kazanımları bulunuyor.

Sitemizdeki Youtube 20.000 like paketini sadece yeni Youtube kanalları veya popüler Youtube kanaları tarafından kullanılması gibi bir sınırlama bulunmamaktadır. Youtube kanal sahibiyseniz ve içeriklerinizin beğeni etkileşiminden memnun değilseniz, hemen 20 bin video beğeniyi satın alabilirsiniz.

Youtube 20.000 Like Paketindeki Beğeniler Gerçek Mi?

Sosyal ağlarda etkileşim, bir hesabın/kanalın ne denli popüler olduğunu ve ne kadar geniş kitleleri etkileyebildiğini gösteren en temel faktördür. Bu nedenle sosyal ağlara yönelik sunulan hizmetlerde organik etkileşim kavramı çok büyük önem taşıyor. Organik etkileşim yani “organik izlenme”, “organik beğeni” ve “organik yorum” daha sağlam adımlarla büyüme imkanı sağlamaktadır. Organik Takipçi olarak sitemizdeki Youtube 20.000 Like paketini de 100% organik olarak hazırladık.

Organik kavramı aslında son dönemde sıkça karşılaşılan “bot” hesaplar yüzünden ortaya çıkmıştır. Yoğun talebi karşılayabilmek için çoğu servis yazılımlarla hesap üreterek, buradan Youtube like gönderimi yapıyor. Bu sayısal değer artışından öteye geçmeyen bir etki oluşturuyor. Ancak 100% organik Youtube 20.000 like 20 bin farklı gerçek Youtube kullanıcı tarafından videonun beğenilmesini sağlıyor. Böylesine bir etkileşimde Youtube algoritması tarafından değerli kabul ediliyor ve videonun görünürlüğünü arttırıyor.

Youtube 20.000 Like Paketindeki Beğeniler Kalıcı Mı?

Youtube kanalınız için hazırlanan 100% organik ve 100% Türk Youtube 20.000 like paketimizle videolarınıza gelen beğeniler kalıcıdır. Organik olarak gönderdiğimiz beğenilerin paketi aldıktan bir süre sonra silinmesi gibi bir durumla karşılamama güvencesini sunuyoruz.

Kullanıcılarımızın aldığımız önlemlere rağmen böyle bir durumla karşılaşmaları durumunda ise telafi desteği sunmaktayız. Eğer satın aldığınız 20 bin like paketinden sonra beğeni sayısında bir düşüş yaşarsanız, sitemizdeki Telafi Talep Et ekranını kullanarak, yaşadığınız düşüşün telafi edilmesini sağlayabilirsiniz. Sistemimiz tarafından telafi talepleriniz koşulsuz şekilde en kısa süre içerisinde telafi edilmektedir.

Youtube 20.000 Like Paketini Alırsam İzlenmem Artar Mı?

Youtube 20.000 like paketiyle Youtube videolarınızın beğeni sayısında 20 bin beğeni birden artış elde edersiniz. Ancak 20 bin beğenin gönderimi esnasında Youtubve videonuzun izlenme sayısında artış yaşamazsınız. Eğer videonuzun izlenmesinin de beğeni sayısına paralel olarak artmasını istiyorsanız sitemizde yer alan Youtube izlenme paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Youtube izlenme paketlerimiz sayesinde beğeni sayısından bağımsız olarak izlenmenizin de kısa sürede yüksek seviyelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Youtube like ve yanı sıra izlenme, abone paketlerimizle ilgili merak ettikleriniz veya karşılaştığınız sorunlarla ilgili 7/24 iletişim kanallarımızdan destek alabilirsiniz.