%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 50.000 İzlenme

5/5 Toplam: 641 Değerlendirme
50000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+1000 Hediye Toplam: 51000
Fiyat
1099.99   TL

Youtube, günümüzde hemen hemen herkesin mutlaka kullandığı bir sosyal platform haline geldi. Müzikten, eğlenceye ve hatta bilgiye kadar her türden video içeriğinin yer aldığı Youtube, diğer tüm sosyal platformlardan farklı bir yapıya sahiptir. Youtube’de her kullanıcı kendi kanalını açabiliyor. Bu kanal üzerinden de kendi video içeriklerini üreterek, kullanıcılarla paylaşabiliyor. Youtube’nin dinamik kullanıcı kitlesinin büyüklüğü platforma yüklenen videolara yüksek izlenme alabilme potansiyeli oluşturuyor. Ancak aynı zamanda da ciddi bir rekabet ortaya çıkartıyor. Bu rekabet ortamında kanalındaki videolarda daha fazla izlenmeyi elde etmek isteyenler ise son dönemde ücretli Youtube izlenme hizmetlerine rağbet gösteriyor.

Youtube İzlenme Paketini Neden Almalıyım?

Gelir elde etme ve sosyal medya ünlüsü olma gibi önemli fırsatlar taşıyan Youtube’de videoların izlenmesinin arttırılması çok önemlidir. Bu çerçevede yoğun talep gören Youtube izlenme hizmetlerinin yoğun ilgi görmesinin temel nedeniyse izlenme sayılarını kolayca yükseltmeyi sağlamasıdır. Çünkü Youtube’de standart yöntemlerle çok uzun sürelerde ve çok zor uğraşlarla elde edilebilecek izlenme sayılarına, çok kısa zaman dilimlerinde kolayca ulaşılabiliyor. Dolayısıyla sitemizde yer alan Youtube 50.000 izlenme paketini satın alarak, videolarınızda kısa süre içerisinde 50 bin gibi devasa bir izlenme sayısını yakalayabilirsiniz.

Youtube 50 bin izlenme paketini satın alarak, hem kanalınızın etkileşim dinamiğini arttırabilir hem de videolarınızın popülerliğini arttırabilirsiniz. Böylelikle uzun süreler alacak yoğun çalışma süreciyle de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu paketin yanı sıra YouTube Yorum paketlerimizi de inceleyebilir etkileşimlerinizi daha fazla arttırabilirsiniz.

YouTube 50.000 İzlenme

Youtube 50.000 İzlenme Paketinin Avantajları Nelerdir?

Youtube kanal sahiplerine özel olarak hazırladığımız Youtube 50.000 izlenme paketinin videoların izlenme sayısını rakamsal olarak arttırmaktan çok daha fazla faydası bulunuyor. 50 bin izlenme gibi devasa izlenme sayısını kolayca yakalayabiliyor olmanız ise paketinin en önemli artılarının başında geliyor. Bunun dışında sitemizdeki 50.000 izlenme paketini satın aldığınız takdirde kanalınızda;

 • Videolarınızın izlenmesinin kısa sürede 50 bin artması,
 • Kısa sürede yüksek izlenme alan videolarınızın popülerliğinin artması,
 • Videolarınızın Youtube arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması,
 • Kanalınızın değerinin ve saygınlığının artması,
 • Kanalınızdaki videolarınızda eşit izlenme dağılımın oluşması,
 • Videolarınızın Youtube Keşfet/Trendler sayfasında çıkması,
 • İlişkili video içeriklerinde kullanıcılara öneri olarak sunulmaya başlaması,
 • Youtube İş Ortağı Programı çerçevesindeki izlenme koşulunun tamamlanması,
 • Yeni ve gerçek Youtube abone sayısında artış etkisi elde oluşturması(Abone sayısını doğrudan 50 bin arttırmaz. Böyle bir etki için sitemizdeki Youtube 5.000 abone paketini inceleyebilirsiniz),

Gibi birbirinden önemli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Youtube 50.000 İzlenme Paketini Almak İçin Kanal Şifremi Vermem Gerekiyor Mu?

Youtube kanalınıza sitemizden Youtube 50.000 izlenme paketinin siparişini oluştururken, kesinlikle kanal şifrenizi paylaşmanıza gerek bulunmamaktadır. Youtube izlenme gönderim sistemi gereğince, hesabınızın güvenlik bilgilerine ihtiyaç bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu tip bilgileri sizden talep eden servisler, güvenirlilik teşkil etmemektedir. Organik Takipçi olarak kullanıcılarımızın izlenme satın alım işlemlerinde hesap güvenliklerini riske edebilecek hiçbir bilgiyi talep etmiyoruz.

Youtube 50.000 İzlenme Paketini Almak İçin Hangi Bilgileri Vermem Gerekiyor?

Youtube kanalınızdaki video içeriğiniz için sitemizden Youtube 50.000 izlenme paketini hesap güvenliğinizi ve bilgi gizliliğinizi riske etmeden alabilirsiniz. Youtube izlenme paketindeki izlenmelerin sorunsuz ve başarılı bir şekilde gönderimi için;

 • İzlenme almak istediğiniz Youtube video içeriğine ait linki(URL),
 • Sipariş, gönderim ve diğer hususlarla ilgili anlık iletişim sağlanabilmesi için cep telefonu ve e-posta adresi bilgileri,

Şeklindeki genel bilgileri girmeniz yeterlidir.

Youtube 50.000 İzlenme Paketinin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Sitemizde yapacağınız ödemeleriniz yüksek güvenlik altyapısıyla güvence altında tutulmaktadır. Siparişlerinizi oluştururken farklı ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Youtube 50.000 izlenme paketinin ödeme işlemlerini online ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme işlemlerinizde banka kartı/kredi kartı kullanabilirsiniz. Online ödeme altyapımız, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan 3D Secure güvenlik sisteminden oluşur.

Ödeme işlemlerinizde dilerseniz banka havale ve EFT yöntemini de kullanabilirsiniz. EFT ödemeleriniz bir sonraki mesai başlangıcıyla birlikte onay alır. EFT ödemelerinizi yeni “FAST” sistemiyle gerçekleştirdiğiniz de aktarım anında gerçekleşeceğinden bir sonraki mesai saatini beklemenize gerek kalmaz.

Yeni ödeme altyapısı mobil ödeme sistemiyle de sitemizde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Mobil ödeme sistemi sayesinde 50.000 Youtube izlenme paketinin ücretini, mobil fatura hattınıza yansıtabilirsiniz.

Youtube İzlenme Paketleri İçin Nasıl Yardım Alabilirim?

Şeffaf ve güvenilir hizmet ilkesine bağlı olarak organiktakipci.net sitemizde kullanıcılarımıza 7/24 kesintisiz destek hizmeti veriyoruz. Destek hizmetlerimize ulaşmak için sitemizdeki “Canlı Destek” servisini, WhatsApp canlı destek servisimizi veya Organik Takipçi müşteri hizmetleri numaralarımızı kullanabilirsiniz.