%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

10.000 Gerçek Takipçi

5/5 Toplam: 1024 Değerlendirme
10000
Teslimat Süresi: 0-60 Dakika içinde
1000 Tane Telafi
+1000 Hediye Toplam: 11000
Fiyat
749.99   TL

Sosyal medyada birçok insan kendine farklı farklı hedefler koyar. Bu hedeflere ulaşmak ise her zamankinden daha zor olur. Hâl böyle olunca daha kolay bir yükseliş süreci geçirmek isteyen hesap sahipleri uygun fiyatlar ile gerçek takipçi alımı yaparak bu sorunu ortadan kaldırıyorlar. Bu takipçi paketlerinin içerisinde bulunan takipçiler etkileşim odaklı olduğu için sosyal medyaya dair tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabiliyor.

Bu paketlerden genel olarak sosyal medya pazarlaması için hesap oluşturan ve birbirinden güzel ürünlerin satışını yapmak isteyen kişiler faydalanmaktadır. Tabii ki kitle sadece bununla sınırlı kalmıyor. Her insanın sosyal medyada birçok insan tarafından tanınmak ve fenomen olmak gibi hedefleri bulunuyor. Bu hedefler doğrultusunda başlangıç için kendilerine takipçi alımı yapan kişilerinde ilgi odağında 10 bin gerçek takipçi paketi bulunuyor.

10.000 Gerçek Takipçi

10.000 Gerçek Takipçi Paketi Özellikleri

Bizler tarafından sizin satın alımınıza sunulan takipçi paketleri arasında kullanıcıların en fazla ilgisini çeken 10 bin gerçek takipçi paketi birbirinden özel ve güzel özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde müşterilerimizin sosyal medya macerasına yeni başladığı dönemlerde aşırı derecede etkili bir rol oynamaktadır. Paketin içerisinde bulunan takipçi hesaplar tamamen gerçek kişiler tarafından kullanılmakta olup gerektiği durumlarda paylaştığınız görsellere beğeni ve yorum hizmeti de vermektedir.

Bu sebeple sosyal medya kullanıcılarının birçoğu yükselişlerini en iyi şekilde desteklemek için bu paketimizi başlangıç olarak tercih etmektedir. Bu sürecin devamında ise satın aldığınız takipçilerin de etkisiyle hesabınız hızlı bir ivme yakalayarak hiçbir şekilde ücret ödemeden keşfet ile gerçek takipçiler kazanmaya başlayacaktır. Birbirinden güzel özellikleri sebebiyle tercihen bu paketi seçmenizi öneriyoruz.

10.000 Gerçek Takipçi Paketi Faydaları

Tercihinizi bu paketten yana kullandığınız süreç içerisinde sosyal medyada aktif bir rol üstleneceksiniz. Bu sebeple gerçek takipçi kasımı konusunda hiçbir şekilde problem yaşamadan anlık teslimat fırsatımız ile birlikte takipçi sayınızda yoğun bir artış gözlemleyebilirsiniz. Bu paketin içerisinde bulunan 10 bin takipçinin tamamı kesinlikle bot olmayan ve aktif olarak kullanılan hesaplardan oluşmaktadır.

Bu hesaplar sayesinde instagram tarafından tehlikeli profil olarak görülmeyecek ve aldığınız etkileşimler neticesinde sürekli olarak keşfete düşeceksiniz. Bu süreç geldiğinde ise profilinize yeni gelen ziyaretçiler sizi tam anlamıyla güvenilir bir profil olarak görecektir. Bu güvenilirlik takipçileriniz ile aranızdaki bağın en iyi şekilde olmasına ve sosyal medya aracılığıyla yaptığınız satışların sürekli olarak artmasına sebep olacaktır.

10.000 Gerçek Takipçi Paketi Nasıl Satın Alınır?

Profesyonel paketler arasında bulunan 10 bin gerçek takipçi paketini satın almak için yapmanız gereken işlemler aslında tahmin ettiğinizden daha basittir. Bu sebeple gözünüz kesinlikle korkmasın. Satın alım işlemini gerçekleştirmeden önce burayı mutlaka dikkatli bir şekilde okumanız gerekiyor.

  • Satın alım esnasında kullanıcı adınızı doğru yazdığınıza emin olun.
  • Satın alım esnasında eposta ve telefon numarası gibi bilgileri aktif kullandığınız iletişim araçlarından girmeye özen gösterin.
  • Telefon numarası veyahut eposta adresini yanlış girdiyseniz ivedi bir şekilde 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattımız ile iletişime geçin.
  • Satın alım yaparken online ödeme hizmetinden faydalanmakta endişe duymayın. Bu hizmet 3d secure güvenlik önlemleri ile korunduğu için kart bilgileriniz asla tehlikeye girmez. Aynı zamanda biz dahil üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Havale ya da EFT ile ödeme yaptığınızda ödeme yaptığınıza dair dekontu mutlaka saklayın.

Satın alma adımlarında bu maddelere dikkat etmeye özen gösterin. Aksi bir durum oluştuğunda sipariş teslimatınızda gecikmeler ortaya çıkabilir.