%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

100 Bayan Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 100 Bayan Takipçi
  • %100 Bayan Takipçi
  • %100 Türk ve Gerçek Hesaplar
  • Güvenilir Hizmet
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 24.99₺

Sosyal medya kullanımın son günlerde yoğun bir artış göstermesi kişilerin insanlar tarafından takip edilme isteğini ortaya çıkarmıştır. Bu doğrultuda hizmet sektöründe takipçi satışı yapan firmalar ortaya çıkmış ve organik bayan takipçi hizmeti ile kitlesini bayanlardan oluşturmak isteyen kişilere gerekli hizmet verilmeye başlanmıştır. Tamamen otomatik bir işleyişe sahip olan sistem satın almış olduğunuz 100 adet bayan takipçiyi belirli bir süre içerisinde hesabınıza gönderiyor. Bu doğrultuda takipçi kitleniz organik bir şekilde genişleyerek insanlar tarafından daha fazla tutulur hale geliyorsunuz. Bu doğrultuda eğer e – ticaret sektöründe ürün satışı yapan bir firma iseniz satışlarınızı Instagram üzerinden gerçekleştirebilir ve sattığınız ürün bayanlara hitap ediyorsa bayan takipçi satın alabilirsiniz.

100 Bayan Takipçi

100 Bayan Takipçi Paketi Özellikleri

Bu paketimizin içeriğinde bulunan takipçi miktarı başlangıç için gayet uygundur. Instagram’ın öne sürmüş olduğu politikalar organik bile olsa yeni hesaplara anlık olarak fazla takipçi entegre edilmesini engellemeye yönelik olduğu için az miktarlarda alım yapmak fazlasıyla faydalı olacaktır. Aynı zamanda paket içeriğimizde satın almış olduğunuz bayan takipçiler yüzde yüz Türk olup herhangi bir şekilde botlardan oluşmamaktadır. Direkt olarak sunduğumuz hizmet doğrultusunda sizlere az miktarda düşüşe sahip olan paketlerin sunumunu gerçekleştiriyoruz. Sistemin otomatik olarak işlemesinden kaynaklı olarak paket içeriğinde bulunan takipçilerin arasına erkek takipçilerde karışabiliyor. Ancak bu durum gözle görülür miktarlarda değildir.

100 Bayan Takipçi Paketi Nasıl Alınır?

Sistemimizde barındırdığımız ucuz bayan takipçi paketlerinin satın alım işlemleri tamamen müşterimizin güvenliği ile gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda satın alım işlemini gerçekleştirirken sizden hesap şifresi ve buna benzer güvenliği tehlikeye atacak bilgiler talep edilmemektedir. Aynı zamanda satın alma işlemi 3d secure ile gerçekleştiği için kart bilgilerinizde saklanmıyor. Sizden işlemin gerçekleşeceği hesabın kullanıcı adı haricinde herhangi bir bilgi talebinde bulunmuyoruz. Bu durumda satın aldığınız hizmetler hakkında içinizde herhangi bir şüphe bulunmasını istemeyeceğimizi bilmelisiniz. Sistem hakkında teknik destek ihtiyacınız olması durumunda direkt olarak sitemizde bulunan whatsapp destek hattına bağlanabilir ve konu hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.