%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

250 Bayan Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 250 Bayan Takipçi
  • %100 Bayan Takipçi
  • %100 Türk ve Gerçek Hesaplar
  • Güvenilir Hizmet
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 49.99₺

Sosyal medya hesaplarında bol bol takipçi olmasını isteyen kişilerin başvurduğu en kolay yöntemlerden biri belirli ücretler karşılığında takipçi satın almaktır. Bu durum genel olarak sosyal medya hesapları aracılığıyla ürün pazarlayan kişiler tarafından tercih ediliyor Bayan takipçi paketlerimiz tamamen stabil bir şekilde hizmet verirken müşterinin en iyi şekilde hizmet almasına odaklanmıştır. Bu paketler sayesinde satışını yaptığınız ürün tamamen organik hesaplar tarafından beğenilirse yeni gelen kullanıcılarında ilgisini çekecektir. Profilinize gelen kullanıcılar takipçilerin gerçek ve herhangi bir şekilde pasif olmadığını gördüklerinde sizlere daha fazla güvenecektir. Bu konuda tarafımızca sizlere talep ettiğiniz destek en iyi şekilde verilmektedir.

250 Bayan Takipçi

250 Bayan Takipçi Paketi

Bu paketimizin içeriğinde 250 adet bayan takipçi bulunuyor. Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra belirli bir süre limiti içerisinde takipçilerin gönderimi başlayacaktır. Bu sayede kolay yollarla takipçi ağınızı genişletebileceksiniz. Paketlerimiz bazı olumsuzluklar sebebiyle satın aldığınız miktarın tamamını bayan takipçi olarak atmayabilir. Hal böyle olunca bir miktar düşme ile de karşılaşabiliyorsunuz. Ancak bu düşmeler tarafımızca telafi edilecek ve satın aldığınız miktarda bayan takipçiyi takipçi kitlenizin arasında görebileceksiniz. Eğer satın alma işleminiz ile ilgili herhangi bir sorunun ortaya çıkması durumunda sitemizde bulunan whatsapp canlı destek aracılığıyla bizimle hızlı bir iletişim kurabilirsiniz. Ekibimiz organik bayan takipçi konusunda tam anlamıyla en iyi desteği sizlere sunacaktır.

Bayan Takipçi Satın Alma İşlemleri

Servislerimizin herhangi birinden faydalanmak isteyen müşterimiz çok kolay bir şekilde ödeme adımlarını tamamlayabiliyor. Aynı zamanda bu adımları tamamlarken kart bilgilerinin güvenliği de tarafımızca sağlanmaktadır. Altyapımızın mükemmel bir şekilde işleyiş kazanması sebebiyle sisteme girmiş olduğunuz kart bilgileri kesinlikle saklanmamaktadır. Aynı zamanda satın alma işlemini gerçekleştirirken sizden Instagram hesabınızın güvenliğini tehlikeye atacak hesap maili ve hesap şifresi gibi bilgiler asla talep edilmeyecektir. Vermiş olduğunuz siparişlerin takibini gerçekleştirmek için sistemimizde kayıt olan destek hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu doğrultuda bizden aldığınız destek satın almış olduğunuz takipçi miktarının eksiksiz bir şekilde hesabınıza aktarılması konusunda sizlere önemli yardımlar sunacaktır.