%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

100 Gerçek Takipçi

5/5 Toplam: 1055 Değerlendirme
100
Teslimat Süresi: 0-60 Dakika içinde
10 Tane Telafi
+10 Hediye Toplam: 110
Fiyat
14.99   TL

Instagram kullanıcıları platforma ilk giriş yaptığı andan itibaren takipçi sayısını arttırmak için birçok işlem gerçekleştiriyor. Bu işlemler genellikle etkili gibi görünüyor olsa da hedeflenen takipçi sayısına ulaşmakta doğru bir performans göstermiyor. Bu bağlamda gerçek takipçi satışı yapan servisleri tercih ederek türk takipçi sayısında artışlar elde edebiliyorlar. Organik Takipçi olarak biz de her müşterimize tamamıyla gerçek hesaplardan oluşan aktif takipçi gönderimi sağlıyoruz. Bu takipçiler sayesinde hesabınız hiçbir şekilde olumsuz olarak etkilenmemekte olup, hesap gelişiminde büyük bir yol kat ediyor.

100 Gerçek Takipçi Faydaları

Her anlamda mükemmel etkilere sahip takipçi paketleri arasından dilediğinizi seçebileceğiniz gibi özellikle içerisinde tamamıyla gerçek hesaplar barındıran gerçek takipçi paketlerini de tercih edebilirsiniz. Bu paketi satın aldığınızda hesabınız için büyük ölçüde faydalı olduğunu görebileceksiniz.

  • Takipçiler tam anlamıyla gerçek hesaplardan oluştuğu için herhangi bir olumsuz etki görmeyeceksiniz.
  • Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar asla takipçi satın aldığınızı anlamayacak ve organik bir görünüm elde edeceksiniz.
  • Hedeflediğiniz takipçi sayısına kısa süre içerisinde ulaşabilecek ve fenomen olma yolunda en önemli adımı atabileceksiniz.
  • Hesaptan paylaştığınız gönderilerin türk beğeni ve etkileşim oranları doğrudan artışa geçecektir.

Instagram’da yer alan fenomen hesapların arasında kendinize yer bulmak istiyorsanız özellikle bu paketin faydalarına göz atarak satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

100 Gerçek Takipçi

100 Gerçek Takipçi Özellikleri

Herkes tarafından ilgi gören bir hesaba sahip olmak için öncelikle satın aldığınız takipçi ürününün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

  • Insagram hesabınız için satın alacağınız gerçek takipçilerin teslimat süresi oldukça kısadır.
  • Organik Takipçi aracılığıyla birbirinden farklı ödeme yöntemleriyle satın alım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu ürünü satın aldıktan sonra tarafınıza gönderilecek olan takipçiler tamamıyla gerçek hesaplardan oluşan aktif kullanıcılar olacaktır.

Bu bağlamda aklınıza takılan her türlü soru işaretinde direkt olarak 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek ve whatsapp destek hattımızı kullanabilir ve soru işaretlerini çözme adına bizden destek alabilirsiniz.

100 Gerçek Takipçi Teslimat Süresi

Organik Takipçi aracılığıyla satışı gerçekleştirilen üst düzey performanslı gerçek takipçi paketinin teslimat süresi oldukça kısadır. Buna istinaden satın alma işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra teslimat aşamasına geçilecek ve takipçileriniz anlık olarak tarafınıza gönderilmeye başlayacak. Her anlamda mükemmel bir profile sahip olmak istiyorsanız anlık teslimat avantajı sunan gerçek takipçi paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

100 Gerçek Takipçi Profile Zarar Verir Mi?

Instagram’da tarafınıza göndereceğimiz gerçek takipçilerin asla ve asla profilinize zararı olmamakla beraber bot hesaplarla takipçi gönderimi yapan servislere göre tam tersine faydaları olacaktır. Bir hesabın özellikle organik olarak büyümesi için gerçek hesaplarla takipçi elde etmesini göz önünde bulundurarak hizmet verdiğimiz için gönül rahatlığıyla tarafımızdan hizmet alabilirsiniz.

100 Gerçek Takipçi Paketi Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemleri Kullanılır?

Organik Takipçi aracılığıyla satın alabileceğiniz gerçek takipçi paketlerinin ödemesini gerçekleştirirken “Online Ödeme, EFT ve Havale” gibi ödeme yöntemlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Havale ve EFT ile uğraşmak istemiyor ödemelerinizi online ortamlarda gerçekleştirmek istiyorsanız 3D secure güvencesiyle ödeme yapmanıza olanak tanıyan altyapımızı kullanabilirsiniz. Bu altyapı sayesinde ödeme yaptığınız kart bilgileri asla arka planda sizin dışınızda bir kişi ile paylaşılmamaktadır.

100 Gerçek Takipçi Nasıl Alınır?

Instagram’da değer vererek geliştirmeye çalıştığınız profil için gerçek takipçi satın almak istediğinizde aynı şekilde organik takipçi paketlerinde olduğu gibi sadece kullanıcı adınızı vererek şifresiz satın alım gerçekleştirmeniz mümkündür. Hal böyle olunca sizden istenen iletişim bilgilerini ve kullanıcı adı bilgisini girdikten sonra direkt olarak ödemenizi gerçekleştirdiğinizde satın alım işlemi tamamlanacaktır.