%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

100 Gerçek Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 100 Gerçek Takipçi
  • %100 Gerçek Takipçi
  • %100 Türk Takipçi
  • Telafi Garantili
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 29.99₺

100 adet gerçek takipçi satın almak ister misiniz? Bu sayede Instagram üzerinde çok ucuz fiyata daha fazla takipçi sayısına sahip olabilirsiniz. Gelin şimdi 100 adet takipçinin faydalarından ve paketin özelliklerinden bahsedelim.

100 Gerçek Takipçi

100 Gerçek Takipçi Paket Özellikleri

Paketin içerisinde, kadın ve erkek cinsiyet karışık olmak üzere 100 adet hesap bulunur. Bu hesaplar, gerçek Türk hesaplarıdır ve güvenlik açısından onaylı hesaplardır. Bu nedenle hesabınızı takip ettikten sonra kısa süre içerisinde takipçi sayısında düşüş yaşanmaz. Hesaplar, profil fotoğrafı bulunan hesaplardır. Bu nedenle doğal yollardan elde ettiğiniz hesaplardan ayırt edilemez. Hesaplar, hesabınıza en fazla 1 gün içerisinde eklenmektedir. Eklendikten sonrasında ise herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Zira hesaplar, Instagram’ın topluluk kurallarına uygun olarak kullanılan hesaplardır.

Sizi takip eden hesaplar, düzenli takipçi/takip sayısına sahip hesaplardır. Yani sadece takipçi kasmak için açılmış hesaplar değildir. Bu hesaplarda gönderi bulunabilir. Aynı şekilde bu hesaplar aktif olarak hikaye paylaşabilir. Eğer dilerseniz siz de bu hesapları takip ederek yakın takipçi/takip sayısı oluşturabilirsiniz.

100 Gerçek Takipçi Satın Almanın Faydaları

100 adet gerçek takipçi, başlangıç açısından iyi bir sayıdır. Eğer hesabınızı yeni açtıysanız ve doğal yollardan daha hızlı takipçi kazanmak istiyorsanız takipçi satın alarak hesabınıza doping etkisi yaratabilirsiniz. Bu hesaplar, diğer hesapların hesabınızı bulması konusunda avantaj sağlamaktadır. Yani ne kadar fazla takipçi satın alırsanız o kadar fazla hesabın sizi keşfetmesini sağlamış olursunuz. Takipçi olarak satın aldığınız gerçek hesaplar, uzun süre aktifliğini korumuş hesaplardır ancak zamanla bazı hesaplar hesabını kapatabilirler. Bu nedenle herhangi bir garanti bulunmamakla birlikte bu gibi sorunlar da herhangi bir yaptırım bulunmamaktadır. Eğer takipçi sayınızdan memnun değilseniz çerez parasına bu paketi satın alarak azalan takipçilerinizin sayısını dengede tutabilirsiniz.