%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

250 Gerçek Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 250 Gerçek Takipçi
  • %100 Gerçek Takipçi
  • %100 Türk Takipçi
  • Telafi Garantili
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 59.99₺

250 adet gerçek ve gerçek takipçi bulunan bu pakette, Türk hesaplardan oluşan gerçek takipçileri hesabınıza ekletebilirsiniz. Böylece takipçi sayısında kayda değer bir artış sağlamış olursunuz. Peki 250 gerçek takipçi paketimizi neden satın almanız gerektiğini hiç düşündünüz mü? Gelin paketin detaylarına göz atalım.

250 Gerçek Takipçi

250 Adet Gerçek Takipçi!

gerçek takipçiler, hesabınızın gücüne güç katan en önemli unsurdur. Günümüzde takipçi sayısı fazla olan insanlar ve markalar, daha kıymetli olarak algılanmaktadır. 250 adet takipçi ise bireysel olarak kullandığınız hesaplarınızı güçlendirecektir. Tamamen Türk ve normal kullanıcı adlarına sahip olan takipçiler, hesabınıza eklendikten sonra herhangi bir sorun olmadan sosyal medya hesabınızı kullanabilirsiniz.

250 adet takipçi, takipçi/takip dengesini düzeltmek için oldukça faydalı bir pakettir. Eğer takipçi sayınız, takip ettiğiniz sayıdan azsa bu paketi satın alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede diğer hesaplarda geri takipçi arama zorunda kalmazsınız.

250 gerçek takipçi paketinin en iyi özelliği, uygun ücretli olmasıdır. Yani öğrenci dahi olsanız bu paketi düşük bir fiyatla satın alabilirsiniz. Satın aldığınız 250 adet takipçi sayesinde diğer hesaplardan daha popüler bir hale gelebilirsiniz.

250 Takipçi Nasıl Alınır?

Eğer paketlerimizden 250 gerçek takipçi paketi sizin için uygunsa bu paketin ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz. Paketi satın alırken yalnızca kullanıcı adınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizden şifrenizi ya da diğer kişisel bilgilerinizi istemiyoruz. Çünkü gerçek takipçi satın almak için sadece kullanıcı adınız yeterli olacaktır.

Paketi satın aldıktan sonra takipçileriniz hesabınıza yüklenir. Yükleme süresi, satın aldığınız pakete bağlı olarak değişir ancak topluluk kurallarına uygun olarak takipçileriniz hesabınıza yüklenecektir. Bu nedenle yapılan işlemde herhangi bir kural ihlali bulunmamaktadır. Eğer takipçi sayısının yeterli olmadığını düşünüyorsanız yeniden takipçi paketlerimize göz atabilirsiniz.