%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 10.000 Beğeni

5/5 Toplam: 284 Değerlendirme
10000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+1000 Hediye Toplam: 11000
Fiyat
289.99   TL

İnternet fenomeni olmak isteyenler için özgürce hareket etme fırsatı sunan Youtube, dünyanın en çok kullanılan sosyal platformu konumunda bulunuyor. Kolaylıkla kendi kanalınızı yaratarak, Youtube kullanıcılarına içerikler üretebilirsiniz. Youtube videolarınıza gelen izlenme, kanalınıza gelen aboneler ile çok kısa sürede sizde internetin fenomen isimlerinden/kanallarından birisi haline gelebilirsiniz. İnternet fenomeni olabilmek için kaliteli, özgün ve ilgi çekici içeriklerin dışında teknik çalışmalara da ihtimam göstermeniz çok mühimdir. Özellikle videolarınızın etkileşimini arttıracak yaklaşımlar, sizi bir adım öne taşıyarak, internet fenomenliğine yaklaştıracaktır.

Youtube kanal sahiplerinin sıkça rağbet gösterdiği Youtube like hizmetleri de bu teknik işlemlerden birisidir. Günümüzde bazılarınca kısmen endişeli yaklaşılıyor olsa da bu hizmetler tamamen yasaldır ve Youtube’ye aykırılık taşımamaktadır. Kanal sahipleri, kanalındaki videoların düşük kalan beğeni etkileşimini arttırmak ve yeni beğenilere itici güç oluşturmak için Youtube like hizmetlerini kullanıyor. Sizde Youtube 10.000 like paketiyle kısa sürede videolarınızda 10 bin beğeni barajını geçebilirsiniz.

Youtube Like Paketi Neden Alınır?

Youtube like hizmetleri sayesinde normal koşullarda çok uzun zamanınızı ve eforunuzu harcayacak beğeni seviyelerine çok hızlı bir şekilde kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Youtube’de bir video ne kadar çok beğeni, yorum alırsa daha fazla kullanıcıya önerilmeye başlanır. Ayrıca Youtube arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmaya başlar. Çünkü platformun algoritması bu videoları popüler ve beğenilen videolar olarak değerlendirilir. Kanalınızın büyümesinde güçlü etki oluşturacak bu fırsattan yararlanabilmek içinde organik Youtube like hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Organik Takipçi olarak hazırladığımız 100% organik Youtube 10.000 like paketiyle artık kanalınızdaki videoların beğenide 10 bin barajını geçebilmesi için aylarca ve hatta yıllarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

 • İster yeni, ister popüler Youtube kanalı olsun fark etmeksizin kısa sürede 10 bin beğeniyi geçmeyi sağlar.
 • Youtube videolarının 10 bin beğeniyi geçmesi, algoritma tarafından daha fazla kullanıcıya erişmesinin önünü açar.
 • Youtube kanalınızın etkileşim istatistiklerini arttırır.
 • Kanalınızın popülerliği artar ve diğer videolarınıza organik etkileşimler ve organik Youtube abone kazanmanıza yardımcı olur.

Youtube 10.000 Beğeni

Youtube 10.000 Like Paketinin Özellikleri Nelerdir?

Dünyanın en çok kullanılan platformu Youtube’de daha fazla kullanıcıya erişebilmeniz için videolarınızın kaliteli ve ilgi çekici olması yeterli olmaz. Çok kaliteli ve ilgi çekici olmasına rağmen, kullanıcıların videolarınızdan/kanalınızdan habersiz olması etkileşim alamamanıza neden olur. İşte bu tip sorunlarınızı ortadan kaldırarak, kısa sürede videolarınızın hak ettiği etkileşimi almasına yardımcı olacak Youtube 10.000 lika paketi bulunuyor.

Tamamen Youtube kanalınızdaki videoların popülerliğini etkin biçimde arttırmak üzere oluşturduğumuz Youtube 10.000 like paketi 100% organiktir. Böylelikle sadece yazılımlarla üretilen ve videoda beğeninin sayısal değer olarak artışında öteye geçmeyen bir etkiyle sınırlı kalmayan kazanımlar elde etme güvencesi veriyoruz.

 • 10 bin beğeni tamamen 100% organiktir. Yani Youtube’yi aktif olarak kullanan gerçek hesaplardan videonuz beğenilir.
 • Like paketi 100% Türk özelliğine sahiptir. Böylelikle videolarınızda ağırlıklı Türk kullanıcılardan gelen beğeni istatistiği elde ederek, hedef kitlenize odaklı beğeni hizmeti almış olursunuz.
 • 000 like paketi siparişinizi verdikten en geç 60 dakika içerisinde işleme alınır.
 • Youtube algoritmasına ve kanalınızın özelliklerine uygun koşullarda kısa sürede beğenilerin yüklemesi yapılır.
 • Like paketinizin anlık olarak takibini yapabilirsiniz.
 • 7/24 tüm beğeni gönderim işlemleriyle ilgili destek alabilirsiniz.
 • Paket alımından sonra düşüş yaşamanız durumunda telafi desteğinden yararlanabilirsiniz.

Youtube 10.000 Like Paketini Nasıl Alabilirim?

100% organik ve 100% Türk Youtube 10.000 like paketini organiktakipci.net adresimizden güvenle satın alabilirsiniz. Paketi satın almak için sitemizdeki “Youtube Like” kategorisini ziyaret etmelisiniz. Kategoride yer alan 10 bin beğeni limitli paketin “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklamalısınız. Açılan sipariş ekranında sizden talep ettiğimiz;

 • Youtube kanal adı veya Youtube kanal linki,
 • Cep telefonu numarası,
 • E-posta adresi,

Bilgilerini girmeniz yeterlidir. Sitemizde yapacağınız hiçbir işlemde kanalınızın güvenliğini riske edecek “Youtube kanal şifresi” bilgisini paylaşmanız gerekmemektedir.

Sitemizde ödeme işlemlerinizi de kendiniz için en uygun olan ödeme sistemini kullanarak, tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizde “Mobil Ödeme”, “Online Ödeme”, “Havale/EFT” ve “FAST” ödeme kanallarını kullanabilirsiniz. Online ödemelerinizi 3D Secure güvenlik altyapısıyla 7/24 kart ve kimlik bilgi gizliliği ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.