%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 15.000 Beğeni

5/5 Toplam: 178 Değerlendirme
15000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+1500 Hediye Toplam: 16500
Fiyat
399.99   TL

Youtube, aktif kullanıcı sayısı ve kullanım yoğunluğuyla hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Zengin bir içerik dünyası sunan Youtube, kullanıcıların kendi kanallarına sahip olabilmeleri ve buradan gelir elde edebilmeleriyle de fark yaratıyor. Yaygın olarak kullanılmasında da önemli etki oluşturan herkesin kendi kanalına sahip olabildiği Youtube’de kanalınızın trendler arasındaki yerini alabilmesi için ihtiyaçlarını ücretli Youtube hizmetleriyle karşılayabilirsiniz.

Youtube fenomenleri tarafından dahi sıklıkla kullanılan ücretli Youtube hizmetleri arasında son dönemde Youtube like hizmetleri öne çıkıyor. Youtube videolarının diğer videoların önüne çıkabilmesi için gerekli olan etkileşimi sağlamada aldığı beğenilerin önemli payı bulunuyor. Bu nedenle Youtube kanal sahipleri videolarına yönelik Youtube like hizmeti satın alıyor. Sizde kanalınızdaki videoların beğenisini arttırmakta zorlanıyorsanız Youtube 15.000 like paketimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Youtube 15.000 Like Paketinin Hesabıma Faydaları Nelerdir?

Youtube kanalınız için hazırladığımız 15 bin like veya 15 bin beğeni paketiyle, kanal etkileşiminizi hem kolay hem de hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Youtube 15.000 like paketini satın aldığınızda videonuzun beğeni sayısında rakamsal bir artıştan çok daha fazlasını elde edersiniz. 100% organik Youtube 15.000 like paketimiz ile videonuzun beğeni sayısı artarken, organik etkileşimle kanalınız çok daha sağlam adımlarla büyür.

  • Youtube videolarınızda 15 bin beğeni birden artış sağlar.
  • Youtube kanalınızdaki diğer videolara da yeni beğeniler ve yanı sıra Youtube yorum kazandırır. Youtube abone sayınızda da artış gözlemleyebilirsiniz.
  • Kanalınızdaki videoların 15 bini aşkın beğeni etkileşimi alması, kanalınızın saygınlığını ve değerini arttırır. Yeni ticari anlaşmalara zemin hazırlar.
  • Kısa sürede yüksek etkileşim alan videolarınız Youtube arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmaya başlar.

Youtube 15.000 Beğeni

Youtube Like Paketi Almak Güvenli Midir?

Ücretli Youtube hizmetlerini güvenilir servislerden kullanmanız durumunda hiçbir güvenlik riskiyle karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca 100% organik Youtube 15.000 like paketini satın almanız durumunda herhangi bir şekilde kanalınızın kapatılması veya erişime kısıtlanması gibi bir durumda söz konusu olmaz. Çünkü organiktakipci.net sitemizde yer alan Youtube 15 bin like paketimiz tamamen organiktir ve her beğeni standart şekilde alacağınız beğenilerden farksız şekilde videoya yüklenir. Bu açıdan da “Youtube hizmet politikası” veya” Youtube kullanıcı sözleşmesi” konusunda herhangi bir uygunsuzluk oluşturmamaktadır.

Youtube like hizmetlerinde bir diğer önemli konu ise Youtube kanal şifrenizdir. İnternette pek çok platformda/serviste like hizmeti sunumu için Youtube kanal şifreniz talep edilir. Ancak Youtube videolarınıza like gönderimi için bu bilgiye kesinlikle ihtiyaç yoktur. Organik Takipçi olarak diğer sosyal medya hizmetlerimizde olduğu gibi Youtube like hizmetlerimizde de kesinlikle kullanıcılarımızdan kanal şifresi bilgisini talep etmiyoruz.

Youtube 15.000 Like Paketini Nasıl Alabilirim?

Youtube kanalınızda ihtiyaç gördüğünüz her zaman sınırlamasız ve koşulsuz satın alabileceğiniz Youtube 15.000 like paketinin satın alım işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. Sitemizde 15 bin Youtube beğeni siparişinizi oluşturmak için “Youtube like” kategorisini ziyaret etmelisiniz. Kategoride bulunan 15 bin beğeni paketimizi sipariş etmek için “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

15 bin like paketi sipariş ekranında “Youtube kanal adı” veya “Youtube kanal linki” ile birlikte beğeni almak istediğiniz “Youtube video linki” bilgisini girmeniz gerekiyor. Ayrıca her konuda hızlı iletişim ve Sipariş Takibi yapabilmek için “Cep Telefonu Numarası” ve “E-Posta adresi” bilgilerini de doğru olarak girmelisiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra siparişiniz için ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

Youtube 15.000 Like Paketinde Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Her zaman kullanıcılarımızın işlemlerini hızlı, pratik ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmeleri için dinamik altyapıyla faaliyet gösteriyor. Organik Takipçi olarak sitemizde yer alan tüm hizmetlerimizi/paketlerimizi kullanmak isteyen kullanıcılarımız, ödeme aşamasında birden fazla ödeme yöntemi alternatifini kullanabiliyor. Youtube 15.000 like paketi siparişlerinizin ödeme işlemlerinde de;

  • Kredi kartı veya banka kartı ile online ödeme(3D Secure altyapısıyla),
  • Havale-EFT ile ödeme(Mesai saati dışındaki EFT gönderimleri “FAST” işlemleri hariç bir sonraki mesai saatinde işleme alınır),
  • Mobil Ödeme(Sipariş tutarını mobil hat faturanıza yansıtabilirsiniz),

Şeklindeki ödeme kanallarını kullanabilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz 15.000 Youtube like paketi siparişinizin ödeme işlemleri ve beğeni gönderimleri gibi konularda 7/24 destek almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Destek almak için ister sitemizdeki “Canlı Destek Servisi” kısmından veya “Canlı WhatsApp Destek” hattından yazabilir veya “Müşteri Hizmetleri” numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.