%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 500.000 İzlenme

5/5 Toplam: 765 Değerlendirme
500000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+50000 Hediye Toplam: 550000
Fiyat
9749   TL

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu Youtube, kendi ünlülerini çıkartacak denli modern çağın parçası haline gelmeyi başardı. Yüksek gelirler elde etmek şansını herkese ulaştıran Youtube, kullanıcılarına kendi kanallarını oluşturarak dünyaya videolar sunabilmelerini sağlıyor. Her kullanıcı kolaylıkla kendi Youtube kanalını oluşturup, burada ürettiği ve yayınladığı videolarıyla reklam gelirleri elde edebiliyor. Aynı zamanda kitlesini genişleterek, popülerlik yakalama şansı da sunuyor. Youtube’nin taşıdığı ve sunduğu mevcut potansiyelde mevcut zengin içeriğiyle birlikte yoğun şekilde kullanımını sağlıyor.

Günümüzün en çok kullanıcıya sahip platformu Youtube’de kanal açan her kullanıcının temel hedefi abone sayısını büyüterek, geniş kitlelere hitap etmektir. Ancak Youtube’nin dünyadaki yoğun kullanımı beraberinde ciddi bir rekabet ortamı da oluşturuyor. Bu rekabet ortamında hem video içeriklerinin hem de kanalın rakiplerin bir adım öne geçmesinde Youtube izlenme hizmetleri önemli fark oluşturuyor. Youtube izlenme hizmetlerini kullanan kanal sahiplerinin yakaladıkları yükseliş ivmesi ve yanı sıra avantajları sıklıkla tercih edilmesine neden oluyor.

Youtube 500.000 İzlenme Paketinin Kanalıma Faydası Nedir?

Her geçen gün aktif kullanımı artmaya devam eden Youtube’de kitlenizi hem kolay hem de hızlı bir şekilde büyütmek için Youtube 500.000 izlenme paketinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kanalınızdaki videolar için 500 bin izlenme paketini satın aldığınızda, 500 bin gibi devasa bir izlenmeyi çok kısa süre içerisinde yakalamış olursunuz. Böyle bir etkileşimse kanalınızın yükselişini ve tanınırlılığını arttırma noktasında dinamik etkiler oluşturur.

 • Youtube izlenme istatistiğinde artış sağlar.
 • Youtube kanalınızın popülerliği artar.
 • Kanalınızın değeri ve saygınlığı artar. Yeni reklam gelirleri ve sponsorluk anlaşmaları gerçekleştirme şansınız artar.
 • Videolarınız daha kolay şekilde arama sonuçlarında üst sıralarda yer bulur.
 • Youtube Keşfet/Youtube Trendler sayfasında videolarınız önerilmeye başlar.
 • İçerik niteliğinizle uyumlu olan diğer videolarda öneri olarak videolarınız çıkmaya başlar.

YouTube 500.000 İzlenme

Youtube İzlenme Paketi Alırsam, Youtube Abone Sayımda Artar Mı?

Kanalınızın yükseliş ivmesi yakalamasını sağlaması dolayısıyla Youtube 500.000 izlenme paketi aldığınızda abone sayısında da bir artış etkisi görebilirsiniz. Ancak 500 bin izlenme aldığınızda, YouTube Abone sayınızın da 500 bin artması söz konusu değildir. Kanal abone sayısını doğrudan arttırmak için dilerseniz sitemizdeki Youtube abone paketlerini inceleyebilirsiniz.

Youtube 500.000 İzlenme Paketinde İzlenmeler Nasıl Gönderiliyor?

Sitemizden yapacağınız Youtube 500.000 izlenme paketindeki izlenmeler, sistemimiz tarafından ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ilgili videoya gönderilmektedir. İzlenme paketini satın alırken, izlenmenin hangi Youtube videonuza/videolarınıza gönderilmesini belirtmeniz gerekiyor. Siparişte verdiğiniz Youtube videonuza ödeme onayı aldıktan sonra en kısa süre içerisinde izlenmeler gönderilir.

Youtube 500.000 İzlenme Paketini Alırken Şifre Veriliyor Mu?

Kullanıcıların Youtube kanalları için yararlanmak istedikleri ücretli Youtube hizmetlerinde karşılaştıkları en temel problem kullanıcı şifresinin talep edilmesidir. Hesap güvenliğini riske eden kanal şifresinin paylaşımını Organik Takipçi olarak hiçbir paketimizde talep etmiyoruz. Dolayısıyla sitemizden Youtube 500.000 izlenme paketini satın alırken de kesinlikle kanal şifresi gibi güvenlik riski oluşturabilecek bilgilerinizi paylaşmanız gerekmiyor.

Youtube 500.000 İzlenme Paketini Aldım, Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?

Youtube destek paketlerimizi satın aldığınızda, siparişinizle ilgili anlık olarak takip gerçekleştirebilirsiniz. organiktakipci.net adresimizde yer alan “Sipariş Takibi” ekranını kullanarak, kolayca siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz hakkında güvenle bilgi alabilmeniz için sipariş sorgulamasında;

 • Sipariş numaranız,
 • Siparişinizde verdiğiniz e-posta adresi bilgilerinizi,

Eksiksiz ve doğru olarak girmelisiniz.

500.000 Youtube İzlenme Paketini Satın Aldığımda Para Kazanma Özelliği Açılır Mı?

Youtube reklam geliri özelliğinin aktif edilebilmesi için yapılan son güncelleme doğrultusunda belirli şartları sağlamış olmanız gerekiyor. Youtube İş Ortağı Programı çerçevesinde kanalınızda 4 bin izlenme almış olmanız gerekiyor. Youtube 500.000 izlenme paketimiz kolayca bu şartı tamamlayabilmenize yardımcı olur. Ancak para kazanma özelliğinin kanalınız için aktif edilmesi için 4000 izlenmeye ek olarak 1000 aboneye de sahip olmanız gerekiyor. Paketimiz mevcut potansiyeliyle bu konuda size önemli bir destek oluşturur. Ancak abone şartını da kolayca tamamlamak istiyorsanız sitemizdeki Youtube abone paketlerini kullanabilirsiniz.

Müşteri Destek Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Organik Takipçi olarak oluşturduğumuz sistem çerçevesinde tüm kullanıcılarımız, her ihtiyaç duyduklarında teknik destekten faydalanabiliyor. Destek hizmetlerimize;

 • Sitemizin sağ alt kısmındaki “Canlı Destek” servisinden,
 • Organik Takipçi “WhatsApp Canlı Destek” hattından,
 • Organik Takipçi çağrı merkezinden,

Kolaylıkla ulaşabilirsiniz.