%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Gizli Hesaptan Video ve Fotoğraf İndirme

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Instagram Gizli Hesaptan Video ve Fotoğraf İndirme

Her geçen gün kullanıcı sayısını kat kat arttıran sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, kullanıcılarına birçok imkanı rahatlıkla sunabiliyor.  Hepsi bir yana Instagram’ın Facebook tarafından satın alınmasıyla birlikte uygulama artık daha popüler hale geldi ve uygulama mağazalarında her zaman üst sıralarda en çok indirilen olarak karşımıza çıktı. Tabii ki bu platformun kullanıcılarının memnuniyetinden daha çok kişisel hakların korunması kanunu sebebiyle güvenliğine daha fazla önem verdiğini de biliyoruz. Instagram profilinizde paylaştığınız herhangi bir görselin, videonun ya da başka bir şeyin farklı kişilerin eline geçmesini önlemek isteyebilirsiniz. Bu sebeple hesabınızı gizliye alma imkanınız bulunuyor.

İnstagram Gizli Hesaptan Video ve Fotoğraf İndirme

Her ne kadar durum bu kadar kolay olsa da sizi takip eden herhangi biri bazı taktikleri kullanarak hesabınızda paylaştığınız video ve fotoğrafı telefonuna indirebiliyor. Gizli hesabı aktif etmiş olsanız da maalesef ki sizi takip eden kişiler farklı bir profil oluşturarak profilinizdeki paylaşımlarınızı telefonlarına indirebiliyorlar. Bu konuda hakkında gerekli bilgileri yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Profili Gizli Olan Hesabın Fotoğraflarını Görebilir miyiz?

Instagram’ın geçmişte yeni gelişmeye başladığı dönemlerde kullanıcılarının gizliliği konusunda bazı açıkları bulunuyordu. Bu açıklar platformun günden güne kendini geliştirmesi ile birlikte rahatlıkla çözüldü. Tabii ki her ne kadar çözülmüş gibi de olsa bazı uygulamalar sayesinde instagram gizli hesapların paylaşımlarını görme fırsatı bulabiliyorsunuz. Bu işlemi üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesabın Videolarını İndirme

Instagram, hesabını gizliye alan kullanıcıların paylaşımlarını hiçbir şekilde paylaşma imkanını diğer kullanıcılara vermiyor. Bu durum o kişinin takipçisi bile olsanız maalesef ki gerçekleşmiyor. Tabi bu durum her zaman olduğu gibi üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Instagram video indirme işlemi için akıllı telefonunuza bazı uygulamalar indirebilirsiniz. Bu uygulamalar bazı durumlarda sizler için güvenlik problemleri yaşatabilir. Bu sebeple tercihinizi bilgisayar tarayıcısını kullanma yönünde değerlendirebilirsiniz. Bu doğrultuda instagram video indirme konusu ile ilgili bilgiler aşağıda sizlere sunulacaktır.

İnternet Tarayıcısı İle Instagram Video İndirme

Bilgisayarınızın internet tarayıcısını kullanarak gizli hesabın videolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Her ne kadar bu uygulamalar ile işlemleri gerçekleştirebiliyor olsanız da hesaba muhakkak erişiminiz olması gerektiğini bilmelisiniz. Paylaşımlarını indireceğiniz kişiyi herhangi bir fake hesaptan takip ederek onun takip isteğinizi kabul etmesini bekleyin. Takip isteğini kabul ettikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

 • Bilgisayarınıza “İnternet Download Manager” programını indirin.
 • Bu programı indirdikten sonra doğru bir şekilde kurulumunu tamamlayın.
 • Ardından internet tarayıcınızı kullanarak https://www.instagram.com/ adresine gidin.
 • Buradan kişiyi takip ettiğiniz hesaba kullanıcı adı ve şifre kullanarak giriş yapın.
 • Bir sonraki adımda gizli olan instagram hesap içerisine girin.
 • Profilde hangi videoyu indireceğinize karar verdikten sonra o videoyu oynatın.
 • İnternet Download Manager’in Chrome ile entegreli çalışmasından kaynaklı olarak videonun sağ üst kısmında “Download” yazısı çıkacaktır.
 • Bu yazıya tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

Instagram’da Gizli Hesabın Fotoğraflarını İndirme

Instagram gizli hesaptan fotoğraf indirme işlemi için video indirme işleminden farklı olarak daha kolay yolları izleyebilirsiniz. Bu yollar kullanıcının birkaç formülü değerlendirerek fotoğrafları telefonuna indirmesinde yardımcı olacaktır. Biz her zaman olduğu gibi instagram kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yaptığınız uygulamaları kullanmamanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Bu uygulamalara giriş yapmanız durumunda hesabınızın tehlikeye gireceğini bilmeniz gerekiyor.

Instagram Gizli Hesabın Fotoğrafını ScreenShot Alarak İndirebilirsiniz

Her zaman olduğu gibi yapmanız gereken ilk işlem kişiye herhangi bir profilden takip isteği göndererek o kişinin sizin tarafınızdan gelen takip isteğini kabul etmesini beklemek olacaktır. Kişi takip isteğini kabul ettikten sonra profiline rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Burada aşağıda belirtilen işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde fotoğrafları telefonunuza indirebileceksiniz.

 • iOS ya da Android telefonunuzdan Instagram uygulamasına girin.
 • Ardından kişiyi takip ettiğinizi hesaba kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.
 • Bu adımda karşınızda bulunan kişinin profiline giriş yapmanız gerekecektir.
 • Kişinin profiline giriş yaptıktan sonra her telefonun sunduğu ekran görüntüsü özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Ekran görüntüsü alarak fotoğrafların telefonunuza kaydolmasını sağlayabilirsiniz.
 • Bu sayede fotoğrafları dilediğiniz kişiye gönderebileceksiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Sitelerini Kullanabilirsiniz

Sosyal medya kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak için birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanarak fotoğrafları rahatlıkla indirebileceğinizi söylememiz hiçte yanlış olmayacaktır. Bu amaçla kurulan internet siteleri de fotoğrafları indirmeniz konusunda sizlere destek sunmaktadır. Üstüne üstlük bu siteler sadece fotoğrafın bulunduğu profilin linkini istiyor ve herhangi bir hesap şifresi talep etmiyorlar. Bu indirme yöntemini deneyerek dilediğiniz fotoğrafa sahip olabilirsiniz.