%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Dünyada büyük bir popülerliğe sahip Instagram, milyonlarca kullanıcıya hizmet etmektedir. Özellikle de Instagram ile yeni tanışan kullanıcılar, kısa süre içerisinde yüzlerce Instagram hesabını takip etmektedir. Bunun sonucunda hesabınız, tabiri caizse, istenmeyen Instagram kullanıcıları tarafından takibe alınır ve spam hesap olarak gözükerek sizin isteğiniz dışında diğer hesapları takip eder. Daha sonra takip ettiği hesapları takipten çıkmak ve bazı takipçilerini silmek isteyen kullanıcılar, çoğu zaman tek tek takipçi silme işlemi uygularlar. Ancak tek tek takipçi silme işlemi zaman isteyen yorucu bir işlemdir. Instagram’da istenmeyen takipçileri silme işleminin en hızlı ve en kolay yolu, Instagram toplu takipçi silme işlemidir. Eğer siz de, sizi  takip etmesini istemediğiniz kullanıcıları silmek isterseniz, Instagram toplu takipçi silme işlemi uygulayabilirsiniz.

İnstagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Ancak, Instagram toplu takipçi silme işlemi sadece özel kodlanmış uygulamalar ile yapılan bir işlemdir. Yani Instagram toplu takipçi silme işlemini direkt olarak Instagram üzerinden yapamazsınız. Peki, Instagram toplu takipçi silme işlemi nasıl yapılır?

Instagram Android Toplu Takipçi Silme Uygulaması

Google playe giriş yapıp arama yerine toplu takipçi silme yazarak aratabilirsiniz.Çıkan sonuçlardan yıldızlamaya bakıp bir uygulama seçerek indirebilirsiniz.

Instagram Appstore Toplu Takipçi Silme Uygulaması

Appstore üzerinden arama kısmında instagram toplu takipçi silme diye aratarak çıkan sonuçlardan bir adet uygulama seçip indiriniz.

Öncelikle, güvenilir bir Instagram takipçi silme uygulaması indirmelisiniz. Daha sonra, Instagram hesap bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptıktan sonra, takipçi silme uygulamalarında klasik olarak yazan, “toplu takipçi sil” seçeneğine tıklayın. Bu işlem sonrası isterseniz kendi seçtiğiniz Instagram takipçilerini, isterseniz de hesabınızı takip eden tüm Instagram takipçilerini silme işlemi uygulayabilirsiniz. 

Ayrıca şunu bilmelisiniz ki, toplu takipçi silme işleminde, silinen takipçilerin neredeyse tamamı sahte takipçilerden oluşur. Sahte takipçi; takip ettiği sayfaya hiçbir faydası olmayan, hatta sizin hesabınızı takip etmesi dahilinde hesabınızın spamlanmasına sebep olabilecek sahte Instagram kullanıcılarıdır. Sahte takipçilerin önüne geçerek, hesabınızı tamamen gerçek takipçiler ile büyütmek için organik Instagram takipçi alma işlemi uygulayabilirsiniz. Organik Instagram takipçi satın almak için en güvenilir ve en hızlı takipçi sitesi olan www.organiktakipci.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan takipçi paketlerinden dilediğinizi seçip ödeme işlemini gerçekleştirdiğinizde, anlık olarak organik takipçi gönderiyoruz. Siz de, organiktakipci.net ile hesabınıza organik takipçiler kazandırarak sahte Instagram takipçilerden kurtulabilirsiniz. www.organiktakipci.net ile, hızlı Instagram hesabı büyütmek artık çok daha kolay.